reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
reklama
:szok:O nie!!Ja nie zdąże przeczytac wszystkiego


.Jade na wizyte z położną.Chyba porozmawiam z nia o moich schizach.Całą noc miałam silne skurcze ale oczywiscie jako stara joginka -zapaliłam swiece troche odpowiednich zestawów cwiczen i oddechów-i przeszło.Chyba sama sobie szkodze.:baffled::baffled::baffled:
I wiecie ja myslałam cała noc-problemem moze nie jest poród tylko zmiany które przyniesie.Tak bardzo sie cieszyłam z dzidziusia a teraz to sie boje- jego.Nie jestem głupia-mysle ze to jakas forma depresjii...no nic jade.
 
Mamootku,Joanna-ogromniaste gratulki dla Was i zdrowka dla Was i dzieciaczkow!!!!:-)
Myszka-ale sliczna coreczka!Wszystkie malenstwa sa takie slodziutkie i wzruszajace!:-)
A ja zaraz jade z siostra na miasto,polazic troche po sklepach.A M dzis w domu,przeziebil sie i poleguje.
Milego dnia wszystkim!
 
Limba mniej stresu.

Madziu ale myśle ze nie długo sie spotkamy. Mam nadzieje ze wypali jakieś zbiorowe spotkanko, a mnie na nie będzie stać:-(. Bo coś ostatnio u mnie z kasą troszke krucho.:zawstydzona/y:
 
A z tymi pieniędzmi ..raz są raz ich nie ma..U mnie to jak są to się rozchodzą nawet nie wiem na co???? A jak nie ma to za parę groszy cały tydzień się zyje spokojnie..Nie umiem za bardzo gospodarzyć kasą...
 
joanna gratulacje i szybkiego powrotu do formy,
amelcia i mateuszek śliczniusie dzieciaczki

joaś chylę czoła, obrotna z ciebie kobitka
limba tylko spokojnie
 
Myszko, maleńka śliczna !


JoannA gratuluję narodzin Matiego, namęczyliście się pewnie, ale cieszę się, bardzo, że maluch już jest z Tobą!

Mamoociku Stasio cudny! Dzięki za zdjęcie Mamootowy małżu!




A ja się śmieję, że zawiozę się sama.....

Jeśli o Ciebie chodzi, to bym się nie zdziwiła ;-), ale mam nadzieję, że bedziesz miała transport i wsparcie mężowskie!

Limbu- spokoju ducha Ci życze "stara joginko"!
 
reklama
ufff przeczytalam :-)
ogromne gratulacje dla Joanny :-):-):-) sliczne maluszki Mati i Amelka:-)
ja sie zaczynam denerwowac bo maz zaczyna nocki...do pracy jezdzi z kolega wiec jak sie cos zacznie to nie bedzie mial jak wrocic...chyba zacznie jezdzic bez prawka ale wtedy tez sie bede denerwowac ehhh:-(
wczoraj mnie strasznie szyjka klula nie wiem czy cos tam sie dzieje czy tak sobie boli...
 
Do góry