reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Kochanie ale Tobie nie musi się przytrafić nic złego - musisz mieć dobre nastawienie.
Aniu a ja mam pytanko jakiej płci jest Twoja dzidzia bo na liście czerwcóweczek nie jest napisane???
Madziu będe miał córeczkę, na imię będzie miała Lenka, chociaż ostatnio chodzi mi po głowie Hania:happy::happy:
jak ją zobaczę to od razu bede wiedziała jak jej dać na imię:-)
z tą cc masz rację, w sumie to po raz pierwszy sie spotykam zeby ktoś tak ciężko dochodził do siebie po cc:-(
 
reklama
Dorciacz, napisz w którym byłaś Rossmanie i jak wygladała ta babeczka, jutro mam wizytę u ginki i chcę jechać po pampersy do Rosmana, musze kupić dla mojej Ninki + maluszkowe:szok::szok::szok: sa tam tańsze( o 4 zł) niz np w Tesco:tak: oprócz tego wiele innych rzeczy;-)
 
Moja mała jak wystawi nóżkę to ciągnie jak przez całą długość brzucha, strasznie to boli ale jednocześnie jest niesamowitym uczuciem,którego nigdy nie będa znali nasi M:-):-)
 
A mój bez zmian - stale bardzo ruchliwy. Kopie, rozciąga się, pcha, macha nogami, ma czkawkę i ogólnie bryka.:-D:-D
 
A mój chłopak chyba teraz więcej odpoczywa. Mniej bryka niż do tej pory. Najbardziej wieczorem jak już kładę się spać to pokazuje co potrafi. Ale ogólnie grzeczniutkie to moje dzieciątko:tak::-D
 
U mnie troszkę się uspokoiła ale nadal bryka choć delikatniej za to na nerwy uciska a to jeszcze bardziej boli.
 
Eliza ma rację ...ja tam nie myslę o porodzie i o tym co z nim związane ..nie martwię się, że muszę rodzić tylko czekam KIEDY??????

No jak byś o mnie pisała:-)
Ja miałam posiew z szyjki bo mi ginka coś podejrzewała, ale jest ok. Jeszcze mam zrobić badanie moczu i w poniedziałek usg.
 
A ja mam wizytę dopiero 11 czerwca a termin na 16 stego żadnego posiewu mi nie kazała robić z resztą już żadnych badań mam nie robić tylko czekać. Prosiłam ją tylko żeby wpisała do karty ciąży że mała była duża (4010 ) i że poród operacyjny (tzn. niby siłami natury ale jak korzystali z próżnociągu to zalicza się do ingerencji ) żeby nie było tak jak na pierwszym porodzie że mała znalazła się już w kanale a oni błysnęli inteligencją że może się nie zmieścić.
 
reklama
Dorciacz, ta baba chyba chciała pokazać jaką ma władzę. Brrrr... nie cierpię takich ludzi.

Emcia
, miło, ze zajrzałaś. Trzymaj się ciepło.

Flexy
, dbaj o siebie. Dobrze, że sytuacja opanowana.
 
Do góry