reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
:szok::szok::szok: szok ile naskrobałyście przez te niecałe 3 dni a to dopiero jeden wątek:-):-D Widze ze wszystkie na szczescie jeszcze w dwupaku i dobrze!!! życze Wam wszystkim duzo zdrówka i trzymajcie sie dzielnie!!!
Magdziaro trzymam kciuki za Olka!!!
A wiecie juz moze co z Lilianą? Bo jak czytałam to chyba mam miec cc? :szok:
Ja dzisiaj posapałam do 11 bo przez ten remont musiałam juz o 6-7 sie zrywac...
Kurcze nie wiem czy ja zdaze ze wszystkim... u mnie w mieszkaniu ''trolownia'' jak skoncza to bedzie kupa sprzatania a jeszcze tyle zakupów i w ogolepranie prasowanie- masakra wszystko na mnie czeka -chyba sie załamie psychicznie no i fizycznie... juz nie mam siły ale u tesciów bede leniuchowac i moze troszke podładuje baterie...:sorry2:
 
reklama
Cześc dziewczynki, ja już po targu wyszperałam znó pare rzeczy dla maluszka za całe 5 zeta (ogrodniczki nexta, bluzę dresową i koszulkę), poza tym kupiłąm karkówkę bo M chce jutro u babci nad wodą zrobić grilla (żeby tylko nam pogoda dopisałą), poza tym obiad zrobiłąm wczoraj więc dziś tylko przygrzać.
Dziś śnił mi się las i grzyby (prawdziwki) może dlatego, że wczoraj robiłąm grzybową :-Dhihi
Noc nieprzespana - pobudki co godzinę na siusiu na przemian z duszącym kaszlem.
Dzwoniłam dziś do gina z zapytaniem o ten antybiotyk i czy nie zaszkodzę dzidziusiowi, ona na to żebym tak jak internista kazał poczekac ze 3 dni jak będzie gorzej to brać. Poza tym już teraz dzidzi nie powinno zaszkodzić. Jestem spokojniejsza:tak:Kazała się kurować bo musze wyzdrowieć do porodu - w końcu nie mogę być osłabiona a poró to duży wysiłek:tak:
Magdziarko podziwiam Twoją energię ja już padam :crazy:
Ledwo doczłapałam się z targu do domu, ale jakoś trwam kicham kaszlę biorę tabletki i płucze gardło moze przejdzie;-)
Magdalenkakol nie rozpakowywuj się nam kochana, jeszcze troszkę
Joaś zwolnij na tych schodach kochana:tak:niech ktoś Ci pomoże nie warto teraz się tak przemęczać, wiem co mówię :tak: Jak tylko mam większa werwę do pracy to zaraz skurczyk i łóżko:tak:
A co z tą pełnią?
 
Snoopy trzymaj sie dzielnie!!!!
Lorcia ciesze sie ze wizyta ok!
Głuszku bardzo ciekawa i przydatna stronka!
Ja mam wizyte 26 maja- i w koncu dowiem sie czy mam jakies rozwarcie czy tez nie?! no i na ktg pierwszy raz bede szła pod koniec nastepnego tygodnia- W KONCU! :-)
Wczoraj tez odbyłam pierwszą rozmowe ze swoją położną... spoko babeczka- konkretna :-) a mam pytanko do was- ile u was w miescie daje sie połoznej kaski?
 
Snoopy trzymaj się kochana:-D
Lorcia mam nadzieję, że dotrwasz do tego 28 trzymam kciukasy;-)
Joasia odpoczywaj i nie dawaj się, a na kręgosłup to może ciepły prysznic by pomógł? Zmykam na pocztę i dokupię truskawek bo już pół kg pochłonęłam ale zamiast drugiego śniadania, ale mnie wzięło mówię wam.
Poza tym pranie pokrowców od wózka i nosidełka i może zdążę poprasować.
Odezwę się później.
Buzialki:laugh2:
 
Aniknulka trzeba prać pokrowce do wózeczka i fotelika?? W ręku czy normalnie w pralce?

Snoopy trzymam za Ciebie i dzidzię kciuki.
 
Dzień dobry wszystkim:blink:ja właśnie wróciłam z (chyba) ostatnich bobikowych zakupów - mam nadzieję, ze tym razem kupiłam wszytko, ale pewnie wyjdzie w praniu jeszcze milion drobiazgów :sorry2: u nas leje, leje i na dodatek leje:-p wiec widok za oknem naprawdę motywujący do czegokolwiek, ja bym najchętniej zwinęła się spać:sorry2:
o co z tą pełnią chodzi??
 
U mnie nie pada, ale pogoda szaro-bura i nic się nie chce. Od rana leżałam w łóżku i stwierdziłam, że muszę coś porobić bo kota dostanę:sorry2: tylko mam taaaaaakiego lenia :zawstydzona/y: podziwiam Was pracowite mróweczki :tak:
chociaż z drugiej strony mam ostatnie tygodnie na lenistwo, bo potem nie będzie zmiłuj :-D:-D:-D
 
witajcie wszystkie. Siedzie sobie w domciu całymi dniami i postanowiłam poszukać jakiegoś forum kto mnie zrozumie. mam nadzieje że znalazłam. ale widze że jest tu dużo wątków i baaardzo dużo postów i nie wiem czy będe w stanie wszystko przeczytać. a pogoda beznadziejna.
 
reklama
spróbuje sie tu wcisnąć miedzy Was. jestem w pierwszej ciąży i przebiega bez żadnych zakłóceń. właściwie gdyby nie brzuch i ruchy dziecka to wogule nie zauważyłabym że jestem w ciąży. do porodu jeszcze mieiąc a ja jużjestem całkowicie przygotowana. :-) czekam na tą mo:tak:ją kruszynke.
 
Do góry