reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CZERWCóWKOLAND 2008--wątek glówny

CZERWCÓWKOLAND 2008

  • dobrze

    Głosów: 0 0,0%
  • że już jest

    Głosów: 0 0,0%

  • Wszystkich głosujących
    14
Edyta- mam nadzieję,ze nic nie złapiesz od niego...

a ja od popołudnia kąsam i warczę na wszystkich - poszłam na basen aby rozładować napięcie ale niewiele to pomogło :baffled:;
młody dał czadu wieczorem (nie spał w dzień) i w rezultacie poszedł spać mocno brudny i pewnie głodny... ale nic to...:sorry2: - umyje się jutro i może będzie lepiej jadł :-)
 
reklama
he he - ja dziś ganiałam w krótkim rękawku :-), ale u nas ewidentne słońce :tak:

co do zwierząt to ja nie ufam psom bojowym - choćby nie wiem jak ich właściciel zapewniał,ze są dobrze ułożone...

zastanawiamy się właśnie nad zakupem psa lub wzięciem kota... - ja jestem za kotem, bo to jednak mniej przy nim pracy niż przy psie (w sensie młody pies, noworodek i zbuntowany dwulatek to za dużo jak na jeden raz ;-)) - zobaczymy...
ja kiedyś miałam szczurkę - bardzo fajne stworzenie, i mądre :-)
 
Ja dzisiaj na poprawę humoru kupiłam sobie to co lubię najbardziej... kosmetykli :-D:-D poza tym jakieś bluzki bawełniane dla siebie...
Edytka; a czy Twój Synek nie był szczepiony przeciwko śwince? Wiem, że jest to szczepionka, która chroni jeszcze przed innymi chorobami. Warto by było ponieważ u chłopców może ona być niebezpieczna.
 
Iwoszek;
ja z kotem bym się wstrzymała ... one uwielbiają pchać się do łóżka czy łóżeczka.. Maiłam domowego kota i jak go wyganiałam z łóżka - odczekał swoje 5 minut i wracał.. Walka z wiatrakami
 
teściowie mają kotkę ( mieszkamy jeszcze z nimi przez "chwilę) i nie jest tak źle - przychodzi, to prawda, ale już się nauczyła,że do łóżeczka nie wolno; a sami śpimy na materacach, więc czasem śpi na kapie ( w ciągu dnia) i jest ok - Krzymek ją uwielbia i tak naprawdę to ze względu na niego myślę o kocie ( do psów podchodzi z rezerwą - ale to nasz wpływ, ze względu na to jakie psy mają teściowie...)
 
reklama
dziewczynki piękne te wasze brzuszki . oglądałam i oglądałam i napatrzeć się nie mogłam. Przepraszam ze nie wymieniam wszytskiech ale niestety siedze teraz bardzo mało przed kompem i to sie raczej nie zmieni ze względu na moje dolegliwos.ci z kegosłupem i miednicą. Ale w rankingu mega największych brzuchów chyba króluje ja. Nie ma dnia żeby ktoś się mnie nie zapytał czy juz rodze na dniach. A jak mówię że za 2 miesiace to oczywiście "acha to bliźniaki". Zaczyna mnie to powili wkurzac. Kurna jaki ja mam wpływ na wielkość brzucha. Niestety na kg mam wpływ i w 33 tydzień wchdzę z 15 kg na plusie. Koszmar - jestem gruba ale licze na to że 20 nie przekrocze choc mój pieprznięty na punkcie wagi gin szacuje ze do 30 dobiję. Wkurza mnie on.....

No to przygotujcie się na szok na mega wielki bębenek:

 
Do góry