reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2024

Też mam takie momenty, to moje pierwsze dziecko a dodatkowo choruje na nerwicę od lat więc między momentami radości nie dość że wariuje przy każdym ukłuciu, bólu itd to już planuje jak to wszystko ogarnąć i nie zwariować jak już przyjdzie na świat
Oo to samo mam. Po grypie w marcu nabawilam się nerwicy lękowej, dopiero zeszłam z leków, ataki paniki i ciągły lęk to było coś najgorszego w moim życiu
 
reklama
5+6. Jest zarodek :) za trzy tygodnie wizyta :)
 

Załączniki

  • IMG_20231002_201002.jpg
    IMG_20231002_201002.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 92
reklama
Cześć, nieśmiało dołączam. Właściwie właśnie zrobiłam test 🙈 wcześniej coś czułam w kościach, ale jakoś odwlekałam sprawdzenie 🙈 ale było planowane, nie myślałam że znów uda się tak szybko 🙈
Na pokładzie mam 15 miesięczną córeczkę. Wychodził by mi termin jakoś na na 4-7 czerwca.
 
Do góry