reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2024

reklama
Hej. Wracam z labu po pobraniu krwi. Widzę że robienie przyrostu bety nie działa na mnie zbyt dobrze. Pół nocy nie spałam, co chwilę a to pić się chce, a to siku... przez to rano spanikowałam bo zrobiłam pinka super czułego a krecha słabsza niż w środę. W panice zrobiłam jeszcze nordtest a tam prawilną krecha 🙈 niby człowiek wie, że mocz rozcieńczony po takiej nocy, że nie mierzy się przyrostu intensywnością kreski, ale nerwy jednak były 😥 mam nadzieję że wyniki będą szybko tak jak wcześniejsze i że wszystko jest ok.
 
Hej. Wracam z labu po pobraniu krwi. Widzę że robienie przyrostu bety nie działa na mnie zbyt dobrze. Pół nocy nie spałam, co chwilę a to pić się chce, a to siku... przez to rano spanikowałam bo zrobiłam pinka super czułego a krecha słabsza niż w środę. W panice zrobiłam jeszcze nordtest a tam prawilną krecha 🙈 niby człowiek wie, że mocz rozcieńczony po takiej nocy, że nie mierzy się przyrostu intensywnością kreski, ale nerwy jednak były 😥 mam nadzieję że wyniki będą szybko tak jak wcześniejsze i że wszystko jest ok.
Znam to kochana… Ja się potrafię kilka razy w nocy obudzić na siku i żeby sprawdzić czy przypadkiem nie zaczęłam krwawić :( Głowa do góry! Będzie piękny przyrost ❤️
 
Nie sądziłam że zwykłe badanie bety będę tak przeżywać 🙈 to moja trzecia ciąża i szczerze to wcześniejsze jakoś tak bezstresowo przeszłam bez sprawdzania bety 🙈 myślę że ten pink mógł być jakiś felerny. Bo wcześniej na nordtest miałam ledwo widoczny cień a teraz bardzo ładna krecha jest.
 
Nie sądziłam że zwykłe badanie bety będę tak przeżywać 🙈 to moja trzecia ciąża i szczerze to wcześniejsze jakoś tak bezstresowo przeszłam bez sprawdzania bety 🙈 myślę że ten pink mógł być jakiś felerny. Bo wcześniej na nordtest miałam ledwo widoczny cień a teraz bardzo ładna krecha jest.
Człowiek im starszy tym bardziej się wszystkim stresuje 🤪 Ja sama się sobie dziwię i jestem z siebie dumna, że posłuchałam lekarza i zrobiłam tylko 2 razy przyrost żeby się nie nakręcać 🤣 i cierpliwie czekam na poniedziałkową wizytę z nadzieją, że będzie widać pęcherzyk w macicy 😜
 
Ja mam wizytę we wtorek i stwierdziłam, że jej nie odwołam bez względu na wynik bety i progesteronu. Wiem że nic nie zobaczę bo to dopiero 4 tydzień z hakiem będzie ale trudno. Przynajmniej z doktorem pogadam i może się dowiem gdzie przyjmuje prywatnie.
 
Ja mam wizytę we wtorek i stwierdziłam, że jej nie odwołam bez względu na wynik bety i progesteronu. Wiem że nic nie zobaczę bo to dopiero 4 tydzień z hakiem będzie ale trudno. Przynajmniej z doktorem pogadam i może się dowiem gdzie przyjmuje prywatnie.
No pewnie, że tak! Przede wszystkim będziesz trochę spokojniejsza po wizycie :)
 
reklama
Hej. Wracam z labu po pobraniu krwi. Widzę że robienie przyrostu bety nie działa na mnie zbyt dobrze. Pół nocy nie spałam, co chwilę a to pić się chce, a to siku... przez to rano spanikowałam bo zrobiłam pinka super czułego a krecha słabsza niż w środę. W panice zrobiłam jeszcze nordtest a tam prawilną krecha 🙈 niby człowiek wie, że mocz rozcieńczony po takiej nocy, że nie mierzy się przyrostu intensywnością kreski, ale nerwy jednak były 😥 mam nadzieję że wyniki będą szybko tak jak wcześniejsze i że wszystko jest ok. ja też widzę po sobie ze teraz człowiek bardziej się wszystkim przejmuje i ma więcej czarnych scenariuszy niż przy poprzednich ciążach
 
Do góry