reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2024

Ja sobie zafundowałam trochę stresu - poszłam znowu na przyrost, choć to pewnie ostatni raz, bo już mam siniaki. Cały czas mam wrażenie, że ta ciąża zaraz się zatrzyma i nie mogę odpędzić tych myśli. W pierwszej ciąży nawet bety i progesteronu nie robiłam. Przy drugiej też na luzie. Potem dwie straty na zawsze zmieniły mój obraz ciąży. Strasznie boję się USG, że zamiast serduszka znowu będzie cisza..... 😢
Przepraszam, musiałam się wygadać.
Dokładnie wiem co czujesz, bo mam te same obawy. Strach nie odpuszcza, a wręcz rośnie w siłe.

No wiec witam się z Wami na czerwcowych mamach 2024. Nie jest to moja pierwsza ciąża, mam w swojej historii już niepowodzenia oraz jedną udana ciąże zakończoną cc. Zawsze marzyło mi się 2 under 2, wiec jeśli mi się noga nie powinie, to marzenie się spełni. Dzisiaj byłam zbadać przyrost bety, chociaż miałam już tego nie robić. Za duży stres to u mnie wywołuje. Po 15 będę mieć wyniki. Pierwszą wizytę będę mieć 18 października, będzie to połowa 6 tygodnia… o ile nic się po drodze nie przytrafi, to będę czekać cierpliwie, bo z doświadczenia wiem, ze mój lekarz i tak będzie kazał przyjść po 6 tygodniu. W pierwszej ciazy poszłam za wcześnie 🙈
Postaram się być z Wami regularna, chociaż czasem nawarstwiają mi się obowiązki i nie wiem w co ręce wsadzić 😊
 
reklama
Myślę że po prenatalnych, jeśli nic po drodze się nie zwali, to się uspokoję. Chociaż nie wiem, czy nie będę miała amniopunkcji - mam już swoje lata. Po tym myślę, że ciśnienie mi zejdzie.
Ja mam plan koło 12 tygodnia iść na NIFTY żeby sie uspokoić.. może to mi coś pomoże w tym ciążowym stresie 🤦‍♀️
 
Mam wyniki. Dziś były dość późno 🙈 @Ice41 czy ten progesteron źle wróży?
 

Załączniki

  • Screenshot_2023-09-29-14-12-55-940_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-09-29-14-12-55-940_com.android.chrome.jpg
    84 KB · Wyświetleń: 136
Właśnie wpadły wyniki przyrostu bety.
W środę beta 10
Dzisiaj mamy 37 ❤️
Progesteronu już nie badałam, bo terminal w labie wysiadł, a ja miałam przy sobie tylko wymiętą pięćdziesiątkę i kilka złotówek 😂

Dobra, więcej się nie kłuję póki co, bo już dzisiaj pielęgniarka mówiła, żeby oszczędzać tą biedną rękę i jedną, jedyną widoczną żyłę 😂 Czekam cierpliwie do 18 października. Błagam, niech nic się nie wywali po drodze…
 
Ja już też daje spokój. Tzn pewnie mnie doktorek na jakieś bad wyśle we wt. Zobaczymy. Szkoda tylko że nic na tej wizycie nie zobaczę 🙈🤣
 
Ja jeszcze ponad tydzień do wizyty. Muszę jechać jeszcze na toksoplazmozę do zakaźnego i mam nadzieję, że na tę chwilę koniec pobrań. Dzisiaj mam mega siniaka już, chyba mi lekko uszkodziła żyłę i boli. No nic ... czego się nie robi
 
reklama
Do góry