reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2024

Dziewczyny pobolewa Was też podbrzusze? Mnie trochę mniej jak na okres i czasem zakłuje i z lewej strony tez 🤷‍♀️
Ja tak mam, przez tydzień miałam taki ból jak na miesiączkę, potem on się wymieszał jeszcze z ciągnięciem lekkim i klociem szczególnie jak więcej pochodzę i od dwóch dni też ból jak na miesiączkę już zelżał, pojawia się czasem jak np bardzo muszę siku i jest nacisk a tak to powoli się wygasza mam wrażenie
 
reklama
A tak czytałam Wasze wpisy i uznałam że trochę sobie taki pakiet badań już pod ginekologa więc jutro powtórka bety (to akurat żeby mnie uspokoić 😅) progesteron, morfologia i mocz. Będzie już z głowy :) mam nadzieję że wszystko jest w porządku. Pierwsza wizyta u mnie wypadnie akurat na przełomie 6 i 7 tygodnia więc mam nadzieję że będzie już ładnie widać :) trzymajcie kciuki za jutrzejsze badania 😅
 
Cześć dziewczyny 😁 nieśmiało się witam 😉 wszystko wskazuje na to że będę czerwcową mamą 😍 beta dziś 17,9 progesteron 38,5 😁
Czy jest sens robić z drugą betą progesteron? W sobotę miałam 10,2 więc ładnie wzrósł.
No ja zrobiłam sobie "przyrost" progesteronu. A dzisiaj trzeci raz, bo i tak się kłułam
 
No ja zrobiłam sobie "przyrost" progesteronu. A dzisiaj trzeci raz, bo i tak się kłułam
Ja się właśnie zastanawiam czy robić. Ale chyba zrobię. W następny wtorek mam wizytę u gina. Miałam mu płakać że owulacji nie mam, a teraz nie wiem czy nie przełożyć o 2-3 tyg. Chyba że coś nie tak w piątek w badaniach wyjdzie 🤔 wtedy bym jednak wolała iść we wtorek.
 
A ja się naczytałam, że wysoki progesteron do końca nie wyklucza pozamacicznej i nie wiem, co robić. Zmieniać termin na bliżej czy czekać. Przyrost bety mi spadł, ale nadal w normie i już wariuję
 
reklama
A ja się naczytałam, że wysoki progesteron do końca nie wyklucza pozamacicznej i nie wiem, co robić. Zmieniać termin na bliżej czy czekać. Przyrost bety mi spadł, ale nadal w normie i już wariuję
Hej
Jeżeli przyrasta prawidłowo to nie powinno być CP ;)
Jak ją miałam to beta przyrastała jakieś 50% ;)
 
Do góry