reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2024

Ja to zamierzałam nie mówić szefowej póki się da, bo nie chciałam jej zniechęcać do siebie i do dziecka. Powiedziałam jej, bo miałam zwolnienie na tydzień z powodu lecącej krwi, a ta mi powiedziała, że się cieszy i bym uważała na siebie. Syn szefowej też się ucieszył o dziwo. Czasem nie trzeba się martwić na zapas.
 
reklama
reklama
Pisałam na październikowych staraczkach, napisze tez tu- bo stoję w rozkroku nadal ;D

Byłam wczoraj ja usg, niestety jeszcze nic nie widać, beta 1672 wczoraj, sprawdzę przyrost w poniedziałek.
Ale wiem ze nic nie wiem

Generalnie nie wiem jak liczyłam ze byłam wczoraj 6+0 🙈 to 5+0!

Jakbym nie żyła w błędzie ze jest tak wczesnie to bym odpuściła lekarza serio:p

Pani doktor mówi ze może tak być JESZCZE. Ae mam się nie nastawiać w żadnym kierunku :p

Jak beta będzie git to raczej i coś z tego będzie

Wiec abo zagoszcze na dłużej albo wracam na staraczki :p
Kochana, a Ty nie miałaś OM dzień przede mną? Ja miałam 24.09 i jutro mam 5+0 :)
 
Do góry