reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2024

reklama
W moim przypadku lepiej jak sieczymś zajmę, a nie suedzę i myślę


to jak ja 🤣 u mnie na razie odpukac bo bez 🤮 ale w krwi mam „robić robić robić” 😅

Wystarczyło ze Stary zabrał córkę na zakupy teraz i już rozbijam wszystko na czynniki poerwsze, a to „godzina dla siebie” 🤣

A często bywasz fizycznie w pracy?


Pamiętajcie tez dziewczyny ze jako kobiety w ciąży możecie wnioskować o prace zdalna i jeśli nie ma pracodawca wyraźnych powodów, aby odmówić (np jesteś kasjerka i online nie pokasujesz ;)) POWINIEN na ta zdalna się zgodzić.
 
Ja dziewczyny mam dziś gości i zamierzam jak ukryć moje samopoczucie 🙈 i muszę się przyznać, że jeszcze bety nie robiłam wcale 😅 tylko tak sie złożyło, że zaraz po teście leciałam z krwawieniem do lekarza
 
Ja to zamierzałam nie mówić szefowej póki się da, bo nie chciałam jej zniechęcać do siebie i do dziecka. Powiedziałam jej, bo miałam zwolnienie na tydzień z powodu lecącej krwi, a ta mi powiedziała, że się cieszy i bym uważała na siebie. Syn szefowej też się ucieszył o dziwo. Czasem nie trzeba się martwić na zapas.
Ja też powiedziałam jakiś tydzień po wizycie pierwszej u ginekologa. Mam fizycznie ciężką pracę. Wolałabym uprzedzić , że pewnych rzeczy robić nie będę. Że prędzej czy później odejdę, żeby szukali kogos na moje miejsce. Mogę przynajmniej bez wyrzutów sumienia wyjsc w trakcie pracy i zostawić wszystko choćby się waliło i paliło bo nie naraze dziecka i nikt nic się słowem nie odezwie.
 
to jak ja 🤣 u mnie na razie odpukac bo bez 🤮 ale w krwi mam „robić robić robić” 😅

Wystarczyło ze Stary zabrał córkę na zakupy teraz i już rozbijam wszystko na czynniki poerwsze, a to „godzina dla siebie” 🤣

A często bywasz fizycznie w pracy?


Pamiętajcie tez dziewczyny ze jako kobiety w ciąży możecie wnioskować o prace zdalna i jeśli nie ma pracodawca wyraźnych powodów, aby odmówić (np jesteś kasjerka i online nie pokasujesz ;)) POWINIEN na ta zdalna się zgodzić.
Uczę w szkole więc jednak muszę być 🙈
 
reklama
miałam! 22 września pamietam jak dziś bo szlam na Sanah XD

Ale twardo byłam wczoraj 6+0 i jeszcze mówi do lekarki „ale jak nic nie ma w skończonym 6 tygodniu?!? Ale jak?!” :D
Haha no jeszcze pisałaś na październikowych, że może tam wrócisz itd. Byłam mocno zdziwiona :D Jesteśmy na tak wczesnym etapie obydwie, że luz, wszystko jest w porządeczku :D 🤞🏻🤞🏻
 
Do góry