reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2024

No właśnie dziewczyny, czy wasi ginekolodzy chcieli od was poprzednie karty ciąży? Mój nie tylko ze chce zobaczyć, ale chce dołączyć do obecnej kartu ciąży. Tym bardziej mnie to dziwi bo pierwsza ciążę prowadziłam w pl a teraz w de i nie sądzę żeby w szpitalu czy gdziekolwiek cokolwiek ona im powiedziała 🤷‍♀️ a jakby chciał np badania na toxo itp to mam to na osobnych kartach i bardzo często są one nawet nie wpisane do karty ciąży. Zdziwiłam się tym.
Ja jeszcze nie byłam, ale mam zamiar wziąć wszystkie dokumenty z poprzedniej ciąży, a zwłaszcza chcę pokazać prenatalne. Wg mnie ma to sens żeby sprawdzić czy w poprzedniej wszystko było OK.
 
reklama
No właśnie dziewczyny, czy wasi ginekolodzy chcieli od was poprzednie karty ciąży? Mój nie tylko ze chce zobaczyć, ale chce dołączyć do obecnej kartu ciąży. Tym bardziej mnie to dziwi bo pierwsza ciążę prowadziłam w pl a teraz w de i nie sądzę żeby w szpitalu czy gdziekolwiek cokolwiek ona im powiedziała 🤷‍♀️ a jakby chciał np badania na toxo itp to mam to na osobnych kartach i bardzo często są one nawet nie wpisane do karty ciąży. Zdziwiłam się tym.
Ja chodzę ciagle do tego samego lekarza, który ma cała moja historie w swoim systemie, wiec on zawsze może sobie wrócić do tego co było w poprzedniej ciąży. Nie wiem w sumie czemu chcą od Ciebie kartę z poprzedniej ciąży. Może chcą sprawdzić jak przebiegała? Czy nie było jakichś problemów, złych wyników itd?
 
Myślę nad kupnem poduszki ciążowej. Rogala. Jak leżę na boku to brzuch mi ciąży już , podkładam zrolowany koc i trochę lepiej. Ale wiadomo , rogal to rogal. Wygoda :p
Ja sobie już kupiłam żeby nauczyć spać się na boku bo cały czas śpię na brzuchu 😬 i całe szczęście jeszcze brzucha brak 😬
 
reklama
Do góry