reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2024

reklama
Tak! Ja nie mogę lodówki otworzyć, bo mam wrażenie, że tam coś zdechło. 🤢 Ogólnie ostatnie 2 dni mam ciężkie jeśli chodzi o mdłości. Faktycznie imbir pomaga? Próbowała któraś z Was?
nie lubię imbiru 🤮 ja mam tak że wszystko ma tak intensywny zapach że to tragedia,a kabanosy to tak śmierdzą że Jezu 🤮 już nie wspomnę o zapachu majonezu czy ogórków 🙈🙈🙈
 
nie lubię imbiru 🤮 ja mam tak że wszystko ma tak intensywny zapach że to tragedia,a kabanosy to tak śmierdzą że Jezu 🤮 już nie wspomnę o zapachu majonezu czy ogórków 🙈🙈🙈
Nie wiem czy któraś z Was ma koty na pokładzie, ale mi najbardziej cuchnie kocia karma. Wcześniej mi nie przeszkadzała, a teraz jak mam nakarmić mojego sierściucha, to chce mi się płakać 😂
 
Czy Wy też tak wyczulone na zapachy jesteście? No u mnie masakra 🤯
tak. Coś okropnego. Wejście do toalety po kocie albo mężu oznacza 🤮, zapach kiełbasy i też 🤮 do sklepów nie chodzę, bo też od zapachów mnie mdli, a u mnie mdłości kończą się zawsze 🤮. Dziewczyny zjadłam dziś śledzia w śmietanie. I dopiero później naszło mnie ze przecież nie powinnam bo one są chyba marynowane a takich chyba nie wolno? A w końcu po tygodniu zjadłam coś czego nie zwróciłam i to ten nieszczęsny śledź 🤦‍♀️
 
reklama
Tak! Ja nie mogę lodówki otworzyć, bo mam wrażenie, że tam coś zdechło. 🤢 Ogólnie ostatnie 2 dni mam ciężkie jeśli chodzi o mdłości. Faktycznie imbir pomaga? Próbowała któraś z Was?
ja na zapach imbiru już też mam mdłości 🤦‍♀️ mi pomaga garść migdałów i cienka herbata z cytryną. Ale u mnie nawet jak mdłości nie mam to i tak te migdały zwracam. 🤦‍♀️
 
Do góry