reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czerwcowe mamy 2024

reklama
Wczoraj miałam wizytę, to było 6+5 wg miesiączki, pęcherzyk w ciągu tygodnia urósł tylko o 2mm. Z 6,5 na 8,5mm.
Lekarz nie daje nadziei.
Kurcze, mimo wszystko trzymam kciuki. Jednak zdarzają się cuda wianki, lekarzom się ręce trzęsą i co tylko, wiec dopóki nie zapadnie ostateczna decyzja, to będę trzymać kciuki 😞🤞🏻
 
Dziewczyny a zamawialyscie skądś może segregatory albo teczki typowo ciążowe? Chciałabym mieć wszystko w jednym miejscu. W NO dostałam od położnej 🙈 tu chyba nie ma takich praktyk, nie? Macie jakieś polecone strony?
Ja słyszałam tylko o tych od mamy ginekolog. W sumie nie kupowałam póki co, bo od swojego lekarza dostałam taką ładna teczkę, która jest dedykowana jego pacjentkom, z jego logiem, ładną grafiką i jakimś motywacyjnym cytatem 😂 Ale tak.. mama ginekolog ma w swojej ofercie właśnie takie segregatory i przeglądałam go kiedyś na żywo, bo kolezanka miała i był naprawdę całkiem fajny ☺️
 
reklama
Do góry