reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2024

reklama
Dziewczyny jak dziś samopoczucie?
Mnie dobija trochę wstręt do jedzenia ostatnio. Jem jakieś niezbyt wartościowe rzeczy, a na myśl o czymś konkretnym robi mi się niedobrze 🤢 W pierwszej ciąży od 12-13 tygodnia miałam już spokój z tym złym samopoczuciem. Liczę na to, ze w tej ciąży tez szybko wrócę do dobrego samopoczucia 🤞🏻
 
to daj koniecznie znać co i jak, ja mam 7.11 i na samą myśl mnie żołądek ściska, chciałabym mieć za sobą bo ostatnio nie było widać zarodka tylko pęcherzyk i stresuje się na maxa

Nie stresuj się, choć wiem, że latwo powiedzieć 😅 ale u mnie już było naprawdę nietypowo, pusty pęcherzyk 23 mm, a tydzień później zarodek z serduszkiem 😊
 
reklama
Ja wizytę mam 6.11 będzie to 5+4 ciekawa jestem co będzie widać na usg 🥰 nie pokoi mnie ze nie mam żadnych objawów tylko zgaga czasami 🤭
 
Do góry