reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2024

reklama
Witam, chyba i ja dołączę do Was. OM 31.08, cykle 30 dniowe. Czekałam na okres jak zbawienia, bo miałam dzwonić do kliniki, żeby umówić się na histeroskopie(mam polipa w macicy). I tak w piątek latałam do łazienki czy już się zaczęło ale w pewnym momencie zrobiło mi się niedobrze i tak zupełnie spontanicznie zrobiłam test. Wyszły dwie piękne grube krechy. Zdążyłam jeszcze w piątek zrobic betę i progesteron. Po odebraniu wyniku myślałam że padnę- beta ponad 2000, progesteron 22. W 30dc beta powinna być trzycyfrowa. Skąd taki wynik? Macie jakieś pomysły? W ubiegłym roku straciłam maluszka w 10tc a w maju br miałam biochemiczna. Denerwuje się też jak polip może wpłynąć na ciążę. Jutro powtórzę betę choć przy takim poziomie nie wiem czy jest sens bo przyrosty chyba już nie są takie jak ma początku. Na wizytę do mojego dr to ok miesiąc trzeba czekać. Osiwieje do tego czasu.
Przyrost może być mniejszy bo z czasem rośnie wolniej. Spróbuj się dostać do innego lekarza. U mnie beta w 28 DC wynosiła tylko 52,8 więc Twój wynik jest dla mnie kosmiczny. Lepiej to skontrolować. Od bety 1000 widać już pęcherzyk ciążowy na USG więc poszłabym do pierwszego lepszego gina żeby tylko sprawdzić czy wszystko jest w porządku. A masz bliźniaki w rodzinie? Wysoka beta może świadczyć o ciąży mnogiej podobno. Ale chyba bardziej chodziło o przyrosty co 48/72 godz.
 
Przyrost może być mniejszy bo z czasem rośnie wolniej. Spróbuj się dostać do innego lekarza. U mnie beta w 28 DC wynosiła tylko 52,8 więc Twój wynik jest dla mnie kosmiczny. Lepiej to skontrolować. Od bety 1000 widać już pęcherzyk ciążowy na USG więc poszłabym do pierwszego lepszego gina żeby tylko sprawdzić czy wszystko jest w porządku. A masz bliźniaki w rodzinie? Wysoka beta może świadczyć o ciąży mnogiej podobno. Ale chyba bardziej chodziło o przyrosty co 48/72 godz.
W jakiejś tam dalekiej rodzinie są bliźniaki. A moja siostra cioteczna w minionym tyg pochwaliła się że jest w ciąży i też na początku były bliźniaki, później jeden się wchłonął.
A z tym pierwszym lepszym dr to trochę się obawiam. Jestem z małej miejscowości, z niepokojącymi objawami(plamienia i bóle miedzymiesiaczkowe) chodziłam bardzo długo aż trafiłam na lekarza do którego teraz chodzę(w miejscowości 120km dalej), żaden wcześniej nie widział polipa. Słyszałam że taka moja uroda. Dopiero ten się tematem zajął. Ale dla świętego spokoju spróbuję jutro do kogoś się dostać choć łatwe to nie będzie.
 
W jakiejś tam dalekiej rodzinie są bliźniaki. A moja siostra cioteczna w minionym tyg pochwaliła się że jest w ciąży i też na początku były bliźniaki, później jeden się wchłonął.
A z tym pierwszym lepszym dr to trochę się obawiam. Jestem z małej miejscowości, z niepokojącymi objawami(plamienia i bóle miedzymiesiaczkowe) chodziłam bardzo długo aż trafiłam na lekarza do którego teraz chodzę(w miejscowości 120km dalej), żaden wcześniej nie widział polipa. Słyszałam że taka moja uroda. Dopiero ten się tematem zajął. Ale dla świętego spokoju spróbuję jutro do kogoś się dostać choć łatwe to nie będzie.
Może powiedz, jaka jest sytuacja i przyjmie Cię poza kolejką.
 
reklama
Dziewczyny, mdli Was już? Mnie chyba mdli od kilku dni, ale na razie tylko wieczorem i się zastanawiam czy to to 🤔
Ja jeszcze nic takiego u siebie nie zauważyłam. Jedynie piersi czuje i brzuch czasem.

Kusi mnie pojsc jutro sprawdzić jednak betę i progesteron. To by był przyrost po 72h. Oj kusi…
 
Do góry