reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

reklama
O płatki to i ja dzisiaj wcinalam, bo też nic innego mi nie wchodzi z rana. Z pozostałym jedzeniem mam podobnie wczoraj zrobiłam zupe, zjedliśmy a dzisiaj ją wywaliłam bo na samą myśl było mi słabo i w ogóle mi smierdziala 🙄🤯
przed chwilą wylałam cały gar zupy.. zrobiłam zwykłą warzywną z drobnym makaronem z koperkiem, miałam taką ochotę na nią.. a jak spróbowałam to myślałam, że zwymiotuje (dałam bulionu drobiowego ze słoika gotowego bo chciałam na szybko) i była nie do zjedzenia... Mąż miał odruch wymiotny także, czyli smak mam i to nie ciążowy węch i smak 🤣🙈
 
Ja jestem na zwolnieniu lekarskim praktycznie od początku, ale ze względu na miejsce pracy. Jak byłam potwierdzić od razu lekarz sugerował przejście na l4. Tym bardziej , że ciaza jest zwiększonego ryzyka i już jedna hospitalizacja za mną na ginekologii.
 
Hej dziewczyny. Odebrałam moje wyniki badań i trochę się martwię. Mam ponad 12 tys. leukocytow, neutrofile też ponad normę. I wyszły mi jakieś niedojrzałe granulocyty IG 0.06 (0.5%) gdzie norma jest do 0.03 (0.4%). Lekarza mam dopiero w grudniu.
 
Ja dzis pół nocy nie przespalam,bo straszny bol zoladka mnie obudzil ktory potwm przeniosl sie na brzuch,myslal ze z bolu sie posikam😞zadzwonilam do swojej kliniki i powiedzieli ze w takich syguacjach do szpitala powinnam jechac,a ja tego nie zrobilam. Teraz z placzem jade do swojego gina bo kazal przyjechac,mam nadzieje ze sprawdzi czh z baby wszystko ok😞
Daj znac jak będziesz po wizycie 🤗😘
 
U mnie standardowo serek wiejski z rana i w dzień wchodzą dobrze owoce mandarynki, borówki, arbuz oczywiście pomiędzy ciągle mdłości, na mięso dalej nie mam ochoty.. Tsh mi spało z 4 na 0,8 przy 0,25 euthyroxu przez miesiąc, tylko ta glukoza ciagle wysoka 95/96, co Wam zalecił lekarz przy podobnej? 🤷‍♀️
 
Ja także mam planowany termin na 4☺️ale zdaje sobie sprawę , ze możliwe jest przesunięcie o kilka dni 😄 drogie mamy a jak u Was wygląda sprawa z pracą? W którym miesiącu zamierzacie iść na zwolnienie?
Ja już jestem na zwolnieniu od 7 tyg. Planowałam pracować do końca roku ale szpital zmienił wszystkie plany :( :) do pracy już nie wracam, już szykują zastępstwo za mnie :)
 
reklama
Wyszlam od lekarza ale usg nie robili bo mialam.tydsien temu i nie moga tak czesto robic😕ból ktory mialam dsisiejszej nocy okazal sie bolem zgagowym,az sie zdziwilam ze to tak mocno moze bolec bo ja nigdy zgagi nie mialam. Lekarz powiedzial zebym sie nie martwila ze nie kazdy bol znaczy ze cos jest nie tak z baby. Zrobil mi posiew odrazu jak bylam i wyszlo ze mam infekcje grzybiczo😞 Za tydzien mam usg i badania genetyczne.
Dziwne podejście, bo usg raczej nie jest szkodliwe, tym bardziej, ze można juz próbowac przez brzuch, aby nie podrazniac szyjki.
 
Do góry