reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

Hej dziewczyny. Odebrałam moje wyniki badań i trochę się martwię. Mam ponad 12 tys. leukocytow, neutrofile też ponad normę. I wyszły mi jakieś niedojrzałe granulocyty IG 0.06 (0.5%) gdzie norma jest do 0.03 (0.4%). Lekarza mam dopiero w grudniu.
A masz możliwość przesłać mu sms wyniki badań??? Albo jakoś podać telefonicznie??? Moze tak uda się skonsultować wyniki.
 
reklama
Czy Wam też przetłuszczają się teraz bardziej włosy? Przed ciążą myłam codziennie lub co dwa dni wieczorem, szłam spać z suchymi i do następnego wieczora były normalne, a nawet na drugi dzień były nawet ok. A teraz już rano wstaje z tłustymi 🙈
 
Hej dziewczyny. Odebrałam moje wyniki badań i trochę się martwię. Mam ponad 12 tys. leukocytow, neutrofile też ponad normę. I wyszły mi jakieś niedojrzałe granulocyty IG 0.06 (0.5%) gdzie norma jest do 0.03 (0.4%). Lekarza mam dopiero w grudniu.
Ja mam z końca października też kiepskie... W poniedziałek powtórka... Ja mam tak WBC krwinki białe 14.5 norma do 11.0, bezwzględna liczba neutrofili 10.3 norma do 7.0 neutrofile 70.1 norma do 70 i limfocyty 23,4 czyli za Mało norma od 25 do 45.. Już się poryłam i naczytałam o leukocytozie i białaczce...
 
Czy Wam też przetłuszczają się teraz bardziej włosy? Przed ciążą myłam codziennie lub co dwa dni wieczorem, szłam spać z suchymi i do następnego wieczora były normalne, a nawet na drugi dzień były nawet ok. A teraz już rano wstaje z tłustymi 🙈
Też tak mam 🤦 ale za to cera nieskazitelna mi się zrobiła 😁
 
Ja mam z końca października też kiepskie... W poniedziałek powtórka... Ja mam tak WBC krwinki białe 14.5 norma do 11.0, bezwzględna liczba neutrofili 10.3 norma do 7.0 neutrofile 70.1 norma do 70 i limfocyty 23,4 czyli za Mało norma od 25 do 45.. Już się poryłam i naczytałam o leukocytozie i białaczce...
Dziewczyny, spokojnie. Leukocytoza z neutrofilią wskazują po prostu na jakąś infekcję (jeśli przeważają neutrofile to sugerują bakterie, jeśli limfocyty to wirusy). Te wasze wyniki są tylko minimalnie ponad normę, w przypadku białaczki to są zupełnie inne rzędy wielkości ;)
 
Hej dziewczyny. Odebrałam moje wyniki badań i trochę się martwię. Mam ponad 12 tys. leukocytow, neutrofile też ponad normę. I wyszły mi jakieś niedojrzałe granulocyty IG 0.06 (0.5%) gdzie norma jest do 0.03 (0.4%). Lekarza mam dopiero w grudniu.
A jesteś ogólnie przeziębiona, chorą? Bo tak się dzieje czasami w ciąży i też niepotrzebnie sobie głowę psuje.. Ja ja robiłam wyniki to faktycznie, byłam przeziębiona.. Miałam taki Kaszel jak gruźlik i nic niestety na niego w ciąży nie dostałam. Piłam herbaty i na wzmocnienie plusza syna 😊 przeszło samoistnie po 3 tygodniach... Więc mam nadzieję, że w poniedziałek będzie już okej 😊
 
Dziewczyny, spokojnie. Leukocytoza z neutrofilią wskazują po prostu na jakąś infekcję (jeśli przeważają neutrofile to sugerują bakterie, jeśli limfocyty to wirusy). Te wasze wyniki tylko są minimalnie ponad normę, w przypadku białaczki to są zupełnie inne rzędy wielkości ;)
Wiem wiem, teraz odpisałam i sobie przypomniałam, że ostro przeziębiona byłam + grypę żołądkową miałam 😊.
 
Ja dzis pół nocy nie przespalam,bo straszny bol zoladka mnie obudzil ktory potwm przeniosl sie na brzuch,myslal ze z bolu sie posikam😞zadzwonilam do swojej kliniki i powiedzieli ze w takich syguacjach do szpitala powinnam jechac,a ja tego nie zrobilam. Teraz z placzem jade do swojego gina bo kazal przyjechac,mam nadzieje ze sprawdzi czh z baby wszystko ok😞
Napij się kochana naparu z rumianku albo mięty, nie słodź cukrem. Jeśli masz miód możesz śmiało możesz tym sobie osłodzić
 
reklama
Dziwne podejście, bo usg raczej nie jest szkodliwe, tym bardziej, ze można juz próbowac przez brzuch, aby nie podrazniac szyjki.
Wyszlam od lekarza ale usg nie robili bo mialam.tydsien temu i nie moga tak czesto robic😕ból ktory mialam dsisiejszej nocy okazal sie bolem zgagowym,az sie zdziwilam ze to tak mocno moze bolec bo ja nigdy zgagi nie mialam. Lekarz powiedzial zebym sie nie martwila ze nie kazdy bol znaczy ze cos jest nie tak z baby. Zrobil mi posiew odrazu jak bylam i wyszlo ze mam infekcje grzybiczo😞 Za tydzien mam usg i badania genetyczne.
Oj kochana na temat zgagi to chyba jestem weteranem. Nie tylko pali w przełyku ale i może dawać taki mocny uścisk pomiędzy żebrami, że czasem ciężko się oddycha. A dostałaś coś na tą infekcję? Infekcja grzybicza jest częsta w ciąży
 
Do góry