reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

reklama
U mnie standardowo serek wiejski z rana i w dzień wchodzą dobrze owoce mandarynki, borówki, arbuz oczywiście pomiędzy ciągle mdłości, na mięso dalej nie mam ochoty.. Tsh mi spało z 4 na 0,8 przy 0,25 euthyroxu przez miesiąc, tylko ta glukoza ciagle wysoka 95/96, co Wam zalecił lekarz przy podobnej? 🤷‍♀️
no właśnie dzisiaj mi wpadło w ręce badanie z poprzedniej ciąży gdzie glukozę miałam 95 i lekarz3z tym nic nie zrobił. Tzn miałam krzywą robioną ale w normalnym terminie
 
Oj kochana na temat zgagi to chyba jestem weteranem. Nie tylko pali w przełyku ale i może dawać taki mocny uścisk pomiędzy żebrami, że czasem ciężko się oddycha. A dostałaś coś na tą infekcję? Infekcja grzybicza jest częsta w ciąży
Ja nigdy nie mialam zgagi i niewiedxialam ze tak moze bolec😪tak dostalam aplikator z kremem na 7 dni,ale wziol posiew sprawdzic czy jeszcze jakies holerstwo sie nie przyplatalo.
 
Ja nigdy nie mialam zgagi i niewiedxialam ze tak moze bolec😪tak dostalam aplikator z kremem na 7 dni,ale wziol posiew sprawdzic czy jeszcze jakies holerstwo sie nie przyplatalo.
Ja kiedyś się przestraszyłam bo mi aż ropierało klatkę piersiową, powietrze ledwo łapałam... Manti mi pomogło no i mleko z miodem.. Od tamtej pory uważam co jem, zgaga może się też pojawić przy szybkim jedzeniu bo można wtedy połknąć powietrze. Dobrze, że dostałaś lek. Wątpię, że coś poważniejszego. Sprawdź statystyki ile kobiet w ciąży ma grzybice. Będzie dobrze ❤️
 
Polecacie jakieś leginsy/jeansy dla ciężarnych, ale duży rozmiar mnie interesuje jak coś 😊 zależy mi, żeby nie prześwitywały 😁 zapatrujecie się na takie ubrania już?
Ja kupiłam narazie tylko rajstopy 🤭 ale nie mam nic do rajstop. Przejdę się do ciucholandu jakiegoś dnia to może trafię jakieś sukienki. Legginsy też muszę kupić. Widzę, że Sinsay ma serię mama ale stacjonarnie niedostępne
 
Co do ciuchów to spodnie jeansy/tregginsy z H&M są super! Do tego stopnia ze po ciąży jeszcze kilka miesięcy nosiłam, bo były wygodne i fajnie modelowaly brzuszek. Legginsy z lidla/Aldi spoko na chwile ale szybko się wyciągały
 
reklama
Ja także mam planowany termin na 4☺️ale zdaje sobie sprawę , ze możliwe jest przesunięcie o kilka dni 😄 drogie mamy a jak u Was wygląda sprawa z pracą? W którym miesiącu zamierzacie iść na zwolnienie?
Ja zamierzam pracować do Wielkanocy jeśli się uda ale ja sama sobie jestem panem. Ile zrobię tyle będzie i tyle sprzedam. Teraz jest mój najlepszy czas w roku na sprzedaż, a ja ledwo żyje więc obrót będzie malutki
Czy Wam też przetłuszczają się teraz bardziej włosy? Przed ciążą myłam codziennie lub co dwa dni wieczorem, szłam spać z suchymi i do następnego wieczora były normalne, a nawet na drugi dzień były nawet ok. A teraz już rano wstaje z tłustymi 🙈
Włosy to koszmar. Na głowie ciągle tłuste, na nogach rosną dwa razy szybciej. Cycki pęcznieją i widać już na nich całą siateczkę żył. Nic pięknego taka ciąża 😅🤭
Ja nigdy nie mialam zgagi i niewiedxialam ze tak moze bolec😪tak dostalam aplikator z kremem na 7 dni,ale wziol posiew sprawdzic czy jeszcze jakies holerstwo sie nie przyplatalo.
Ja mam zgagi ostatnio, bo cierpię na refluks i teraz jestem bez leków. Nie są bolesne ale dokuczliwe.
Co do grzybka to ja miałam całą poprzednią ciążę grzybka. Co wizyta to recepta. Za tydzień mam wizytę i kto wie czy lekarz czegoś nie znajdzie
 
Do góry