reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

Ja powiedziałam rodzica moim i bratu bratowej nikt więcej powiedzieliśmy im bo po pierwsze widzieli co sie ze mna dzieje ze chodzę bardzo szczęśliwa tyle lat walczylam o ten cud a po drugie mamy naprawdę bardzo dobre relacje i ufam. Reszta osob po prenatalnych
To fajnie ze ufasz. Ja tez mam dobre relacje zarowno z mama jak i z tesciowa. Ale po ostatnim poronieniu moja tesciowa powiedziala kilku osobom na osiedlu i w rodzinie i sie rozeszlo… bardzo nas to zabolało i uznaliśmy ze z ludzka natura nie wygramy:) ludzie sa jacy sa:) mimo dobrych intencji
 
reklama
@Avenna, @Magnetix - nie obawiacie się informować tak wcześnie? Ja zamierzam trzymać tą informację dla siebie do końca 1 trymestru. Czyli obstawiam 14 tydzień- akurat wypadną święta:) natomiast w pracy mówię dzisiaj szefowi. Za jakies 2 godziny… trochę się denerwuję🙁
u mnie teściowa i siostra męża już wiedzą, ale my widujemy się często i i tak by się zaraz domyśliły a zawsze mogę na nie liczyć jakby było coś nie tak i męża nie byłoby w domu czy chociażby żeby coś cięższego zrobić w domu. A moi rodzice dowiedzą się na najbliższym spotkaniu czyli pewnie na święta, chyba że wcześniej się spotkamy to wtedy im powiemy. U mnie i tak jakby było coś nie tak to by się dowiedzieli więc nie widzę sensu ukrywania ciąży do konkretnej daty 😉 jedynie co to chcemy osobiście im powiedzieć, a nie przez telefon 🙈
 
Zatem czekamy :)

Czy wy też jesteście ciągle głodne ? Ja się dzisiaj nie mogę opanować, godzinka i mnie tak ssie, że brak słow 🤭 najgorsze, że dalej na nic totalnie nie mam ochoty i jem na siłę, zero smaków i zachcianek na cokolwiek
 
Zatem czekamy :)

Czy wy też jesteście ciągle głodne ? Ja się dzisiaj nie mogę opanować, godzinka i mnie tak ssie, że brak słow 🤭 najgorsze, że dalej na nic totalnie nie mam ochoty i jem na siłę, zero smaków i zachcianek na cokolwiek

Ja jestem głodna okropnie non stop, ale to tak jakbym z tydzień nic nie jadła 😂 Problem w tym, że cały czas mi niedobrze 🤢 więc i tak ledwo cokolwiek w siebie wciskam… nic mi nie smakuje aktualnie. Na śniadanie wjechały sucharki a teraz miałam smaka na tosta z szynką i majonezem - o dziwo zjadłam ze smakiem chyba pierwszy raz od 2 tygodni 🫣
Póki co mam wagę na minusie od początku ciąży przez te mdłości, jedyny plus 🥲
 
Hej. Czytam Was na bieżąco, niestety mam mniej czasu na pisanie. Synek znowu jest chory, wczoraj miał 40 stopni. Noce ostatnio nie przespane bo przy nim czuwam.
Po obciązeniu glukozą miałam nieprawidłowy wynik 2h po, we wtorek mam diabetologa.
Kombinuję powoli z dietą. Wczoraj zjadłam coś co nie powinno zaszkodzić, a po godzinie mialam cukier 180 :(

Słuchajcie, ale to gdzie my teraz będziemy pisać? Na wątku zamkniętym czy na fb? Czy tu i tu? Trochę się pogubiłam.
Na razie dopisałam się do wątku zamkniętego, do grupy na fb dodam się gdy zmieni nazwę na inną i nie będzie kojarzyć się z ciążą;). Kiedyś w proponowanych grupach wyświetliła mi się grupa ciążowa do której należała koleżanka. Grupa była zamknięta a i tak mi się pokazała jako propozycja, więc nie wiem jak to jest. Na razie nikt o ciąży nie wie i nie chcę tego zmieniać.

Trzymam kciuki za wszystkie wizytujące. Miłego dnia dziewczyny! Niedługo weekendzik.
Dlatego beż sensu pisać na dwóch grupach jednocześnie. Moim zdaniem zostańmy tu, zaraz będzie grupa prywatna i przeniesiemy się do prywatnej. A na fb przyjdzie czas.
 
U mnie też już -2 kg, ja bym jadła tylko oczami 🙈 dalej straszne mdłości, ale podobno wtedy wszystko dobrze więc takie dla nas pocieszenie 😁
Jak mi robił ta cytologię to się bałam aby po tym plamien żadnych nie dostała
 
Wiem ze moze glupie pytanie ale jak mowilam jestem totalnie nowa… jak dolaczyc do grupy prywatnej i co to wlasciwie znaczy? Ten watek zostanie gdzies przeniesiony? Cos mam zrobic?
 
reklama
Wiem ze moze glupie pytanie ale jak mowilam jestem totalnie nowa… jak dolaczyc do grupy prywatnej i co to wlasciwie znaczy? Ten watek zostanie gdzies przeniesiony? Cos mam zrobic?
Nie wiem jak to wygladq technicznie ale grupa prywatna polega na tym ze posty będziemy widzieć tylko my to osoby które były dodane, zreszte osób nie będzie widziała naszych wpisów tam :)
 
Do góry