reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

Mi mierzył wszystko, ale mam zdjęcie z pęcherzykiem 1.40cm i drugie z ys, ale bez wymiarów, musiał w karcie zostawić to zdjęcie z wymiarami, a nie pamiętam, bo cieszyła się, że w ogóle jest ys, bo rok temu miałam puste jajo. U mnie na USG wyszło wtedy 6t3d, a wg owulacji 5t4d..

Czy są tu dziewczyny, które jeszcze nie widziały swojej kropki? Bo ja od 1 do 2 wizyty czekam 3 tygodnie i dopiero 15.11 idę na tę drugą wizytę i nie ukrywam jestem spokojna, ale czasami jest mi ciężko, że nie widziałam jeszcze swojej fasolki, a dziś 7t4d sugerując się ostatnim USG... W międzyczasie nie chciałam iść do innego lekarza, bo mam problem z zaufaniem i chodzę do sprawdzonego, a poza tym chcę z mężem ten pierwszy raz zobaczyć kropkę 😍
ja! Wczoraj pisałam, 6+1 i uznał ze wczesna ciąża wiec on szukać nie będzie. Z synem z dokładnie tego samego dnia ciąży mam porządne usg z jak to nazwałaś kropką. Tez idę 15.11 do innego lekarza 🙂
 
reklama
My zamówiliśmy zdrapkę dla rodziców :)
Byłam dziś na wizycie na NFZ dramat, a że chodzę prywatnie chciałam, aby dał mi kilka badań nie dał 😁, usg wyprosilam widziałam ze serduszko bije więc się uspokoiłam, w jego pomiar to nawet nie wierzę bo zrobił to na odwal, wizytę następna prywatną mam dopiero za 2 tyg. Ogólnie to od tamtej wizyty miesiąc przerwy więc dlatego poszłam na usg na NFZ, buc straszny 🤦‍♀️
Robiłyście cytologię w ciąży teraz na początku?
Te wizyty usg są takie stresujące, noc z głowy zawsze 🤭
 
My zamówiliśmy zdrapkę dla rodziców :)
Byłam dziś na wizycie na NFZ dramat, a że chodzę prywatnie chciałam, aby dał mi kilka badań nie dał 😁, usg wyprosilam widziałam ze serduszko bije więc się uspokoiłam, w jego pomiar to nawet nie wierzę bo zrobił to na odwal, wizytę następna prywatną mam dopiero za 2 tyg. Ogólnie to od tamtej wizyty miesiąc przerwy więc dlatego poszłam na usg na NFZ, buc straszny 🤦‍♀️
Robiłyście cytologię w ciąży teraz na początku?
Te wizyty usg są takie stresujące, noc z głowy zawsze 🤭
ja miałam pobieraną cytologię wczoraj.

A co do sposobu informowania to z moją mamą bez podchodów było wczoraj, podejrzewała zresztą. A teściom powiemy 18.11 jak na wizycie będzie wszystko ok, jedziemy na dziadka urodziny i mamy kubek tematyczny a w życzenia wsadzimy usg 🙂
 
My zamówiliśmy zdrapkę dla rodziców :)
Byłam dziś na wizycie na NFZ dramat, a że chodzę prywatnie chciałam, aby dał mi kilka badań nie dał 😁, usg wyprosilam widziałam ze serduszko bije więc się uspokoiłam, w jego pomiar to nawet nie wierzę bo zrobił to na odwal, wizytę następna prywatną mam dopiero za 2 tyg. Ogólnie to od tamtej wizyty miesiąc przerwy więc dlatego poszłam na usg na NFZ, buc straszny 🤦‍♀️
Robiłyście cytologię w ciąży teraz na początku?
Te wizyty usg są takie stresujące, noc z głowy zawsze 🤭
Ja właśnie nie miałam cytologii, a poprzednia miałam prawie rok temu i się zastanawiam dlaczego nie i czy jeszcze mi zrobią.
 
@Mb_ wiem ze jesteś doświadczona z grupami a ja kompetnie zielona. Wiem ze jak ktos wyszuka grupe to nie widać kto jest czlonkiem tylko ile nas jest ale cxy jest możliwość żeby ktos wszedl na moj profil i widział do jakiej grupy naleze albo moje komentarze w tej grupie?
 
@Avenna, @Magnetix - nie obawiacie się informować tak wcześnie? Ja zamierzam trzymać tą informację dla siebie do końca 1 trymestru. Czyli obstawiam 14 tydzień- akurat wypadną święta:) natomiast w pracy mówię dzisiaj szefowi. Za jakies 2 godziny… trochę się denerwuję🙁
 
My zamówiliśmy zdrapkę dla rodziców :)
Byłam dziś na wizycie na NFZ dramat, a że chodzę prywatnie chciałam, aby dał mi kilka badań nie dał 😁, usg wyprosilam widziałam ze serduszko bije więc się uspokoiłam, w jego pomiar to nawet nie wierzę bo zrobił to na odwal, wizytę następna prywatną mam dopiero za 2 tyg. Ogólnie to od tamtej wizyty miesiąc przerwy więc dlatego poszłam na usg na NFZ, buc straszny 🤦‍♀️
Robiłyście cytologię w ciąży teraz na początku?
Te wizyty usg są takie stresujące, noc z głowy zawsze 🤭
ja robiłam cytologię z miesiąc przed ciążą
 
@Avenna, @Magnetix - nie obawiacie się informować tak wcześnie? Ja zamierzam trzymać tą informację dla siebie do końca 1 trymestru. Czyli obstawiam 14 tydzień- akurat wypadną święta:) natomiast w pracy mówię dzisiaj szefowi. Za jakies 2 godziny… trochę się denerwuję🙁
Ja powiedziałam rodzica moim i bratu bratowej nikt więcej powiedzieliśmy im bo po pierwsze widzieli co sie ze mna dzieje ze chodzę bardzo szczęśliwa tyle lat walczylam o ten cud a po drugie mamy naprawdę bardzo dobre relacje i ufam. Reszta osob po prenatalnych
 
reklama
Bardzo Ci dziękuje za Twoją wiadomość. Bardzo podniosła mnie na duchu :) Bardzo się cieszę, że u Ciebie wynik został jeszcze raz sprawdzony i wszystko jest dobrze. Masz rację, stres może tylko zaszkodzić❤️
Serio wszystko moim zdaniem jest ok ❤️ ja w pierwszej ciąży miałam tak wiele stresu, że obiecałam sobie nigdy więcej. Czasem się nie da, szczególnie jak sobie coś w tej głowie (i z tą ilością hormonów) ubzduramy :)
 
Do góry