reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

A jak ja mam wskazania do cesarki i najprawdopodobniej bede ja miała, to czy taka szkoła rodzenia w ogóle się przyda?
 
reklama
A jak ja mam wskazania do cesarki i najprawdopodobniej bede ja miała, to czy taka szkoła rodzenia w ogóle się przyda?
To zależy czy ma się osobną położną, czy nie.
Tak jak pisałam - na szkole rodzenia uczą o tym jak przystawiać dziecko do karmienia, jest joga w ciaży, opisują plan porodu jak napisać, jak myć dziecko, przewijać, jaką wyprawkę zrobić itd.
Jeśli to Twoje 2 dziecko, to takie rzeczy już wiesz. Jeśli pierwsze - warto :)
Najlepiej zobaczyć na stronę szkoły rodzenia w okolicy i zoabczyć jaki mają plan zajęć, bo każda szkoła jest inna :)
 
Ja wszystko czytam, ale przez to fatalne samopoczucie nie mam siły pisać, ledwo w robocie jestem w stanie wytrzymać… 😭 te mdłości mnie zamęczą….
Miłego popołudnia dla Was 😘
U nas wiedzą rodzice, teściowe, rodzeństwo i moja najbliższa ciocia z kuzynem 😋
W pracy pewnie też będę niedługo zmuszona powiedzieć jeżeli będę się tak źle czuła, chociaż planowałam pracować normalnie minimum do Świąt i powiedzieć jak zacznie się drugi trymestr… 🫣
 
Hej, u mnie tez wszystko dobrze. Na szczęście tylko raz wymiotowałam. W pracy miałam dużo stresu i musiałam powiedzieć, ze jestem w ciąży i nie mogę tak się stresować. No i niestety już pół szpitala wie, ze jestem w ciąży. Jutro wizyta, oby było wszystko dobrze. W tej naszej liście wkradł się błąd, ostatnia miesiączkę miałam 29 sierpnia, a nie 29 września😉
 
Trzeba zrobić listę chętnych i zgłosić się do @aniaslu . Tylko tyle wiem 😉

Może niech zajmie się tym założycielka grupy? Chyba że nie ma czasu albo ochoty :)
Ale tak, ja też jestem za prywatnym. Wszystko będzie można uporządkować, ale też nikt nie będzie miał stresu że czyta to każda losowa osoba która wejdzie na forum.
 
reklama
Do góry