reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

Jak dopisujecie mnie do listy to OM 19.09 termin wypada na 26.06 😊 prywatnie może @aniaslu założyć ❤️ ja moderatorem nie mogę być. Mam 8 latka jeszcze na pokładzie a, że chodzi do szkoły mam co robić dniami 😊😊.
 
reklama
U mnie wie tylko mąż. Powiemy rodzinie na święta a w pracy krótko przed L4. Inaczej zamecza mnie praca żeby wykorzystać czas póki jestem.
Najlepszej przyjaciółce boję się powiedzieć bo sama się stara a mnie się udało i nie chcę żeby jej było przykro
Tak czy siak będzie wiedziała jak najlepsza przyjaciółka, zna Cie najlepiej na świecie 😊. Ale wiem o czym piszesz. U mnie to wgl... Moja siostra rodzi 2 tygodnie przede mną 😊 z tym, że mieszka w Wietnamie i będzie miała małego Wietnamczyka ❤️
 
U mnie wie tylko mąż. Powiemy rodzinie na święta a w pracy krótko przed L4. Inaczej zamecza mnie praca żeby wykorzystać czas póki jestem.
Najlepszej przyjaciółce boję się powiedzieć bo sama się stara a mnie się udało i nie chcę żeby jej było przykro
Mam podobnie :( najlepsza przyjaciółka jest po dwóch poronieniach :(nie wiem jak jej powiedzieć. Wiem że będzie się cieszyć ale ten temat jest dla niej bardzo trudny.
 
Ja też jestem chętna na prywatna grupę :))
Gratulacje dziewczyny za dzisiejsze wizyty!!!
JA JUTRO PIERWSZA WIZYTA!!!
Noc będzie napewno przespana 😂
Trzymam kciuki ✊ ja byłam wcześniej na Sor bo plamienia mi się zaczęły, 5+6 i Akcji serca nie bylo. Kurczaki morskie.... Myślałam, że ze strachu umrę a dzisiaj 6+2 i już było ❤️
 
Jak dopisujecie mnie do listy to OM 19.09 termin wypada na 26.06 😊 prywatnie może @aniaslu założyć ❤️ ja moderatorem nie mogę być. Mam 8 latka jeszcze na pokładzie a, że chodzi do szkoły mam co robić dniami 😊😊.
To ja z kolei mam co robić, kiedy Wasi synowie (i córki) są właśnie w szkole 😂 Wieczorami w związku z tym również... Także też się nie piszę... ;-)
 
reklama
Cześć dziewczyny ☺️ Ja wg OM 18.09 dziś mam 6tc+3 jutro mam pierwszą wizytę z USG i strasznie się stresuje, mam nadzieje, że będzie dobrze 🥹 ja mam PCOS i staraliśmy się ponad 2 lata to moja pierwsza ciąża, wiec dlatego tak mam 🙃
Gratuluję, też mam pcos :)mialas swoją owulacje czy stymulowana? :)
 
Do góry