reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

reklama
Dziewczyny, macie jakieś przeczucia co do płci? U mnie w najbliższej rodzinie rodzą się praktycznie same dziewczynki, stąd ciężko mi myśleć, że u mnie mogłoby być inaczej 😅
Ja nie mam przeczuć, ale ekonomiczniej byłoby mieć dziewczynkę, bo dużo rzeczy mam po córce 🤣
A powiedzialyscie juz najblizszym o ciazy czy jeszcze czekacie z nowinami?
My jeszcze nie, chce poczekać do 12 tyg, prenaralnych. W pracy wie jeden kolega ale akurat poszedł na długie l4 i wie jeszcze moja jedną koleżanka. Mąż chyba nikomu nie mówił. No i wrzesniowki moje wiedza :)
 
Dziewczyny tak się zastanawiam czy się martwić? Zerknęłam na opis z USG i YS jest aż 5,4mm. Jak myślicie czy iść jeszcze dodatkowo na jedno USG? Lekarz nic nie mówił złego, mówił że wszystko ok, ale jakoś tak mnie to zaczęło stresować jak to zobaczyłam. Trochę sporo jak na 6 tydzień.
 
Dziewczyny tak się zastanawiam czy się martwić? Zerknęłam na opis z USG i YS jest aż 5,4mm. Jak myślicie czy iść jeszcze dodatkowo na jedno USG? Lekarz nic nie mówił złego, mówił że wszystko ok, ale jakoś tak mnie to zaczęło stresować jak to zobaczyłam. Trochę sporo jak na 6 tydzień.
A kiedy masz kolejną wizytę? Pod koniec 6 tygodnia już powinno być serduszko jak zarodek wg OM. Może właśnie na drugi dzień po wizycie już zaczęło bić 🤗
 
reklama
U mnie wie tylko mąż. Powiemy rodzinie na święta a w pracy krótko przed L4. Inaczej zamecza mnie praca żeby wykorzystać czas póki jestem.
Najlepszej przyjaciółce boję się powiedzieć bo sama się stara a mnie się udało i nie chcę żeby jej było przykro
 
Do góry