reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

reklama
Cześć. Wczoraj byłam na pasowaniu na przedszkolaka synka. Wzruszyłam się :)

@Margot86 Daj znać co powie ginekolog.


Przybijam piąteczkę. Ta sama waga i wzrost. Nie mogę przytyć.

Dziewczyny powodzenia na dzisiejszych wizytach:)
Ja już po wizycie. Ginekolog zgodziła się ze zdaniem onkologa. Bąbel z om ma 7+0 a z usg 6+1. Serduszko już bije 😍 wszystko wygląda prawidłowo, więc już nie muszę się martwić, że zarodek siedzi w bliźnie
 
Jestem identyczna 😂 ja man 49 kg ale mam 155 i też mam takie geny, ciężko u mnie z tyciem a jem od zawsze duzo 👀
Ja też krasnal 156, nie wiem w sumie ile teraz ale tak normalnie ok 46-47 kg, choć za jakas mega szczupla się nie uważam, raczej normalna. A teraz to nawet sporo tłuszczyku mam na brzuchu.
I już mi się brzuszek zaokrągla.. w 1 ciąży też szybko mi rosl
 
podobno tak, następna wizyta dopiero w grudniu bo teraz idzie na urlop.
Gdyby się coś było nie tak mam dzwonić do położnej a ona zapisze mnie do innego gina 😊
ja bym nie wytrzymała ponad 4 tygodnie do kolejnej wizyty i na bank bym się umówiła gdzieś w międzyczasie :D ( a prenatalne to najlepiej wychodzą około 12- 13 tygodnia, także niekoniecznie warto iść wcześniej )
 
Ja 7 listopada jestem umówiona do ginekologa. Będzie to 10+1 według owulacji. Mam nadzieję, że CRL będzie już wskazywać na skończony 10 tydzień i będę mogła zrobić sanco ❤️ na USG pierwszego trymestru jestem umówiona na 28 listopada (13+1). W przyszłym tygodniu powinny być wyniki badań na nosicielstwo chorób recesywnych. Bardzo nerwowy czas oczekiwania się szykuje 😬. A Wy, dziewczyny kiedy robicie NIPTy albo USG pierwszego trymestru?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja 7 listopada jestem umówiona do ginekologa. Będzie to 10+1 według owulacji. Mam nadzieję, że CRL będzie już wskazywać na skończony 10 tydzień i będę mogła zrobić sanco ❤️ na USG pierwszego trymestru jestem umówiona na 28 listopada (13+1). W przyszłym tygodniu powinny być wyniki badań na nosicielstwo chorób recesywnych. Bardzo nerwowy czas oczekiwania się szykuje 😬. A Wy, dziewczyny kiedy robicie NIPTy albo USG pierwszego trymestru?
ja usg 6.12 🎅🏼 liczę na prezent mikołajkowy 🙈
Na pappa umówię się w poniedziałek 😊
 
Do góry