reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

Cześć. Wczoraj byłam na pasowaniu na przedszkolaka synka. Wzruszyłam się :)

@Margot86 Daj znać co powie ginekolog.

Na tą chwilę nic do przodu, nic do tyłu, ale ja chętnie przyjmę dodatkowe kg :) obecnie waga całe 49 kg.. Moj syn waży więcej ode mnie (12 latek😹)
Przybijam piąteczkę. Ta sama waga i wzrost. Nie mogę przytyć.

Dziewczyny powodzenia na dzisiejszych wizytach:)
 
reklama
Ja od wczoraj mam delikatnie brązowy śluz, skąpy, ale jednak 😔 Pierwsza myśl - przerażenie, ale później uspokoiłam się, że to nie żywa krew. Skontaktowałam się z lekarzem i przełożyłam wizytę na dziś, także za 2 godziny będzie wiadomo czy wszystko jest okej 😌 dziewczyny, które plamiły..odczuwałyście jakiś ból w okolicy jajników? Jak dlugo trwało u was plamienie?
 
Ja od wczoraj mam delikatnie brązowy śluz, skąpy, ale jednak 😔 Pierwsza myśl - przerażenie, ale później uspokoiłam się, że to nie żywa krew. Skontaktowałam się z lekarzem i przełożyłam wizytę na dziś, także za 2 godziny będzie wiadomo czy wszystko jest okej 😌 dziewczyny, które plamiły..odczuwałyście jakiś ból w okolicy jajników? Jak dlugo trwało u was plamienie?
daj koniecznie znać co po wizycie, trzymam kciuki za dobre wieści w ten piątek ✊🏼
 
Cześć. Wczoraj byłam na pasowaniu na przedszkolaka synka. Wzruszyłam się :)

@Margot86 Daj znać co powie ginekolog.


Przybijam piąteczkę. Ta sama waga i wzrost. Nie mogę przytyć.

Dziewczyny powodzenia na dzisiejszych wizytach:)

Też się zawsze wzruszam i to nie ważne czy dzień mamy, babci czy ziemniaka... teraz już mniej, bo syn wkracza w wiek nastolatka, ale pamietam łzy wylane, na filmach z przedstawień słychać moje ciąganie nosem :)

Miło słyszeć, że ten sam wzrost i waga u Nas, ciekawe jak nam dalej pójdzie, ja liczę że mi coś zostanie po, ale mój mąż mnie ciągle w tym temacie prostuje bym nie liczyła na zbyt wiele :baffled:
 
164 cm, jestem ogólnie "małym człowieczkiem", jak to mąż mówi 😏 mam problem z przytyciem, schudnąć mogę bez problemu, ale przytyć to już męczarnia. Takie geny, po tacie moim też jest szczuplutki, chociaż wysoki. Dlatego teraz jem ile mogę i to co chwila coś miele w tej buzi 🤭
Jestem identyczna 😂 ja man 49 kg ale mam 155 i też mam takie geny, ciężko u mnie z tyciem a jem od zawsze duzo 👀
 
reklama
Ja od wczoraj mam delikatnie brązowy śluz, skąpy, ale jednak 😔 Pierwsza myśl - przerażenie, ale później uspokoiłam się, że to nie żywa krew. Skontaktowałam się z lekarzem i przełożyłam wizytę na dziś, także za 2 godziny będzie wiadomo czy wszystko jest okej 😌 dziewczyny, które plamiły..odczuwałyście jakiś ból w okolicy jajników? Jak dlugo trwało u was plamienie?
Nie, bez żadnych objawow
 
Do góry