reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

reklama
Raaany, dzis zagoscily u mnie mdlosci. Od rana sie z tym mecze. Jak sobie pomysle ze to dopiero poczatek, to…. Trudno mi sie slupic na pracy, mysle tylko zeby wytrzymac bez wizyty w toalecie 😿 jakie macie sposoby by to przetrwac?
 
Ja to złapałam schiza czy czasem zarodek nie umiejscowił się z bliźnie po CC bo to nie rokuje zbyt dobrze. Wogóle mam mega kalafior ciążowy, jeszcze wczoraj wiedziałam że mam się zapytać lekarza o 3 rzeczy a teraz to tylko pamietam że o 3 rzeczy ale o jakie to już nie pamiętam 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
To ja mam taki sam schiz. Czy się zarodek nie zagnieździł w bliźnie po CC. Wizytę mam w piątek
 
Raaany, dzis zagoscily u mnie mdlosci. Od rana sie z tym mecze. Jak sobie pomysle ze to dopiero poczatek, to…. Trudno mi sie slupic na pracy, mysle tylko zeby wytrzymac bez wizyty w toalecie 😿 jakie macie sposoby by to przetrwac?
Podjadaj. Coś w małych porcjach. Ja sobie łamałam wafla ryżowego i tak po troszku jadłam. Muszę dziś kupić, bo i u mnie mdłości. Albo precelki miałam w kieszeni. Cokolwiek byle coś mielić ciągle.
 
Kurcze, jeśli owulacja była potwierdzona i faktycznie jest to już 6+3 to powinno być widać coś więcej niż tylko pusty pęcherzyk 🥺 pamiętasz ile mm ma?
Tak jak pisalam były dwa USG robione 17.10 i 22.10 i na obu to samo. Mówił lekarz zebym zrobiła bete, wysłałam pierwszy wynik powiedział że jest ok. Drugi wysłałam ale narazie cisza. Kazal przyjechał na USG w poniedziałek twierdząc że wtedy już coś powinno być widać. Wg pierwsze USG jak robił to mówił że zależy jak się ustawi głowice to raz widać raz nie widać pęcherzyka więc myślałam że jakoś się "schował" Ale w sumie Nie wiem vo miał na myśli. Po pierwszej becie twierdził że powinna rosnąć, fakt rośnie ale nie wiem czy odpowiednio.
 
Tak jak pisalam były dwa USG robione 17.10 i 22.10 i na obu to samo. Mówił lekarz zebym zrobiła bete, wysłałam pierwszy wynik powiedział że jest ok. Drugi wysłałam ale narazie cisza. Kazal przyjechał na USG w poniedziałek twierdząc że wtedy już coś powinno być widać. Wg pierwsze USG jak robił to mówił że zależy jak się ustawi głowice to raz widać raz nie widać pęcherzyka więc myślałam że jakoś się "schował" Ale w sumie Nie wiem vo miał na myśli. Po pierwszej becie twierdził że powinna rosnąć, fakt rośnie ale nie wiem czy odpowiednio.
Dodam, że w marcu 2021 miała cc, gdzie po nim ciągle problemy z miesiączka, raz jej Nie było długo długo później znów trzy razy w miesiącu. Na USG blizna ciągle się jeszcze goila, jajniki opuchnięte. Dlatego grałam ta cyclo-progynove. I w sumie w czasie brania tabletek cisza więc dodatkowo strach czy to jakoś źle Nie wpłynie na płód.
 
Dodam, że w marcu 2021 miała cc, gdzie po nim ciągle problemy z miesiączka, raz jej Nie było długo długo później znów trzy razy w miesiącu. Na USG blizna ciągle się jeszcze goila, jajniki opuchnięte. Dlatego grałam ta cyclo-progynove. I w sumie w czasie brania tabletek cisza więc dodatkowo strach czy to jakoś źle Nie wpłynie na płód.
nie masz możliwości pójść dziś gdzieś prywatnie? Opisać na szybko swoją historię przy zapisie, może uda się gdzieś cię wcisnąć dziś na jakieś USG, bo mam wrażenie, że bardzo się denerwujesz, stresujesz, a my nie mamy za bardzo jak Ci pomóc w ten sytuacji, bo tu kluczowe jest USG.

Miałaś monitoring owulacji, że wiesz, że napewno ona była 24.09?
 
Coś mi sie kojarzy że 5mm na tym 17.10 ale Nie wiem czy dobrze pamiętam. Jak powiedział że widać to już Nie słuchałam wymiarów tylko tyle wiem ze mówił że jeszcze "słaby".
O pustym pęcherzyku ciążowym mówimy, jak jego średnica osiągnie ok. 25mm i w obrębie pęcherzyka nie ma pęcherzyka żółtkowego (YS) ani zarodka... 5mm a 25mm to jest różnica
 
reklama
Do góry