reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

reklama
@Dzastaoksy daj znać jak po wizycie 😉 Ja właśnie w drodze na swoją i okropnie się stresuję 🥹😭
hej hej 😃 Jestem! Serduszko pięknie bije, termin z om 31.05 z USG 05.06 i tego drugiego się trzymamy. Trzymam kciuki za całą reszte ❤️
 

Załączniki

  • 66554bef-737b-43c6-a1f5-df6863a11964.jpeg
    66554bef-737b-43c6-a1f5-df6863a11964.jpeg
    38,6 KB · Wyświetleń: 61
reklama
Dziewczyny ja już po 🥰 Wszystko prawidłowo, widziałam serduszko ❤️❤️ Wg OM 7+3, według dzisiejszego USG ciąża młodsza 6+3, termin porodu 17.06. ☀️ Dostałam skierowania na badania, kolejna wizyta 29.11. i wtedy będę miała założoną kartę ciąży ☺️
mamy ten sam termin OM i u mnie tez ciaza młodsza 😊. 3 dni różnicy, bo ja mam dzisiaj 6+6, ale z każda wizyta ten termin może być inny 🙈
 
Do góry