reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

beta później zwalnia z przyrostem ale nie wiem na jakim etapie 🤷🏻‍♀️ powyżej 10.000 powinno niż być widać zarodek z serduszkiem, może uda ci się udać na USG? Myślę że tak by było najrozsądniej
Wizyta w poniedziałek. Na dwóch USG był tylko pęcherzyk, był to prawdopodobnie 6tydzien więc Nie wiem czy za wcześnie żeby coś oprócz pęcherzyka było widać. No z ta beta to już sama Nie wiem. Gdzieś czytałam że powyżej 6000 podwaja się nawet do 96godzin. A znów na innej stronie że do 10 tyg powinno co 48godz rosnąć min 66%. Pisałam do lekarza ale narazie cisza i nie wiem czy jutro znów powtórzyć czy dać sobie spokój.
 
reklama
Wizyta w poniedziałek. Na dwóch USG był tylko pęcherzyk, był to prawdopodobnie 6tydzien więc Nie wiem czy za wcześnie żeby coś oprócz pęcherzyka było widać. No z ta beta to już sama Nie wiem. Gdzieś czytałam że powyżej 6000 podwaja się nawet do 96godzin. A znów na innej stronie że do 10 tyg powinno co 48godz rosnąć min 66%. Pisałam do lekarza ale narazie cisza i nie wiem czy jutro znów powtórzyć czy dać sobie spokój.
dla własnego spokoju możesz zrobić ale i tak myślę że USG byłoby najlepszym rozwiązaniem. Na wcześniejszych USG był Tylko pęcherzyk, bo i beta była poniżej tego 10.000
 
U mnie dziś też pierwsze mdłości. Na szczęście bez wymiotów. W ogóle rano nie mogę nic zjeść. Dopiero zjadłam śniadanie.
Podbrzusze pobolewa 🤦
Niby wiem, że tak może być ale i tak każdy ból trochę niepokoi
 
Ja to złapałam schiza czy czasem zarodek nie umiejscowił się z bliźnie po CC bo to nie rokuje zbyt dobrze. Wogóle mam mega kalafior ciążowy, jeszcze wczoraj wiedziałam że mam się zapytać lekarza o 3 rzeczy a teraz to tylko pamietam że o 3 rzeczy ale o jakie to już nie pamiętam 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
 
Wizyta w poniedziałek. Na dwóch USG był tylko pęcherzyk, był to prawdopodobnie 6tydzien więc Nie wiem czy za wcześnie żeby coś oprócz pęcherzyka było widać. No z ta beta to już sama Nie wiem. Gdzieś czytałam że powyżej 6000 podwaja się nawet do 96godzin. A znów na innej stronie że do 10 tyg powinno co 48godz rosnąć min 66%. Pisałam do lekarza ale narazie cisza i nie wiem czy jutro znów powtórzyć czy dać sobie spokój.
A wiesz kiedy była owulacja? Na tym etapie faktycznie do kontroli lepsze jest USG ;)
 
reklama
Do góry