reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

nie masz możliwości pójść dziś gdzieś prywatnie? Opisać na szybko swoją historię przy zapisie, może uda się gdzieś cię wcisnąć dziś na jakieś USG, bo mam wrażenie, że bardzo się denerwujesz, stresujesz, a my nie mamy za bardzo jak Ci pomóc w ten sytuacji, bo tu kluczowe jest USG.

Miałaś monitoring owulacji, że wiesz, że napewno ona byłam u hi ekologa na wizycie, w badaniu

nie masz możliwości pójść dziś gdzieś prywatnie? Opisać na szybko swoją historię przy zapisie, może uda się gdzieś cię wcisnąć dziś na jakieś USG, bo mam wrażenie, że bardzo się denerwujesz, stresujesz, a my nie mamy za bardzo jak Ci pomóc w ten sytuacji, bo tu kluczowe jest USG.

Miałaś monitoring owulacji, że wiesz, że napewno ona była 24.09?
Bylam u lekarza robił USG więc wiem kiedy wypadła owulacja.
 
reklama
Uważam, że powinnaś spróbować gdzieś szybciej umówić się na USG, żeby tak się nie stresować. Bo niestety w tej sprawie nie jesteśmy w stanie nic ci więcej powiedzieć 😉
Też tak uważam:) nawet, nie daj boże, przy pustym pęcherzyku beta do pewnego etapu potrafi przyrastać prawidłowo. Jeśli miałabym coś doradzić, to USG jak najszybciej, może być u innego lekarza. I niech koniecznie poda, ile mm ma pęcherzyk ciążowy, jeśli nadal nie byłoby nic w nim widać. Zaznacz też lekarzowi, że miałaś potwierdzona owulację 24 września
 
Cześć czerwcowe mamy💛 Tak się sklada, że dołączam do Was :) termin z om wypada nam na 20 czerwca,zatem może będzie prezent na urodziny męża. Jestem już po pierwszym USG, jednak serduszka jeszcze nie było słuchać. Pęcherzyk ciążowy był i echo płodu, crl 1,8mm, więc raczej wszystko dobrze. Kolejne w poniedziałek. Dzisiejsza noc cięższa od poprzednich, zaczynamy mdłości, które miałam nadzieję, że tym razem mnie ominą. Do wczoraj jedynie wahania nastrojów, ciągle gorąco i totalny brak energii, jakbym góry przenosiła albo maratony biegała :) jestem już po 1 ciąży, mam dwunastoletniego syna z którym ciążę miałam pełną kłopotów, włączając odpływające wody, ale syn zdrowiutki i urodzony terminowo.
Pozdrawiam Was wszystkie, fajnie tu być z Wami, widzieć że nie jest się samemu w tych pierwszych miesiącach pełnych 'cudownych' hormonów. Bardzo się cieszę z tej ciąży, ale powiem Wam też szczerze, że mam tak ogromne wahania nastroju że sama siebie nie pojmuję, z synem tego nie miałam :) płakać mi się chce zupełnie bez powodu.
 
Cześć czerwcowe mamy💛 Tak się sklada, że dołączam do Was :) termin z om wypada nam na 20 czerwca,zatem może będzie prezent na urodziny męża. Jestem już po pierwszym USG, jednak serduszka jeszcze nie było słuchać. Pęcherzyk ciążowy był i echo płodu, crl 1,8mm, więc raczej wszystko dobrze. Kolejne w poniedziałek. Dzisiejsza noc cięższa od poprzednich, zaczynamy mdłości, które miałam nadzieję, że tym razem mnie ominą. Do wczoraj jedynie wahania nastrojów, ciągle gorąco i totalny brak energii, jakbym góry przenosiła albo maratony biegała :) jestem już po 1 ciąży, mam dwunastoletniego syna z którym ciążę miałam pełną kłopotów, włączając odpływające wody, ale syn zdrowiutki i urodzony terminowo.
Pozdrawiam Was wszystkie, fajnie tu być z Wami, widzieć że nie jest się samemu w tych pierwszych miesiącach pełnych 'cudownych' hormonów. Bardzo się cieszę z tej ciąży, ale powiem Wam też szczerze, że mam tak ogromne wahania nastroju że sama siebie nie pojmuję, z synem tego nie miałam :) płakać mi się chce zupełnie bez powodu.

Hej, super, że do nas dołączyłaś ☺️
 
Tak się stresowalam tą wizytą.. W piątek zrobiłam progesteron I wyszedł mi 18.5 czytając forum i Google myslalam ze to niski wynik- moj dr nie rozumie robienia tego badania bez np plamien Itd Ponadto glukoza podwyższona 🙈 mam zacząć dietę z niskim ig i za dobry tydzień glukoza ogtt 75 g
Ja podobnie, wysoko glukoza, obawiam się cukrzycy, bo miałam q poprzedniej ciąży.
 
Pytanie do dziewczyn, które już były w ciaży:
Czy we wcześniejszej ciąży robiłyście co miesiąc badania krwi i badania moczu ?
Ja robiłam prywatnie, ale z tego, co pamiętam to babeczka z NFZ w ogóle nie zlecała mi ŻADNYCH badań.

Jak to było u Was?
u mnie obowiązkowo co trzy tygodnie mocz, krew chyba podobnie, ale to dlatego, że mialam rozne problemy
 
reklama
Do góry