reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

reklama
Hej Dziewczyny, wpadam tu dzisiaj tylko na chwilę, bo na testach wyraźne cienie, ale mam nadzieję, że po dzisiejszej becie zostanę na dłużej :) termin teoretycznie na początek lipca, ale pierwsze dziecko urodziłam półtora tygodnia przed terminem, więc podejrzewam, że jeśli wszystko będzie ok i w ogóle się uda (nadal to do mnie nie dociera) to czerwiec będzie naszym miesiącem! :) O córkę ze stycznia tego roku staraliśmy się ponad półtora roku. Tym razem udało się za pierwszym razem :)
mi wg apki wychodzi 2 czy 3 czerwiec ale pewnie i tak bede majowa, 2 córki przed terminem, zresztą teraz idę od razu na stół...
 
Witam. Może któraś miała podobna sytuację. Ostatnia miesiączkę miałam 10.09.2022, stosowalam lek Cyclo-progynova po problemach z miesiaczkowaniem po cc w marcu 2021. Test zrobiłam 17.10 wyszedł pozytywny, tego samego dnia wykonano mi USG na którym została potwierdzona ciaza, widoczny pęcherzyk. 22.10 powtórzono USG dalej widoczny tylko pęcherzyk, w tym dni też wykonałam badanie beta hcg - wynik 8326,83 mlu/ml, beta powtórzona dziś czyli po 48h. Wynik 12768.48 wg kalkulatorów wzrostu poziomu beta hcg nizszy niż norma. Czy w tym tyg ciąży (wg kalendarza 6 tydzień skończony) jest sens powtarzać jeszcze raz betę? Proszę o pomoc ponieważ Nie mam możliwości w tym momencie konsultacji że swoim lekarzem. Czy jest jakieś prawdopodobieństwo że dzieje się coś niepokojącego z ciąża?
 
Witam. Może któraś z Was miała podobnie, nie wiem co myśleć. Ostatnia miesiączkę miałam 10.09.2022, stosowalam lek Cyclo-progynova po problemach z miesiaczkowaniem po cc w marcu 2021. Test zrobiłam 17.10 wyszedł pozytywny, tego samego dnia wykonano mi USG na którym została potwierdzona ciaza, widoczny pęcherzyk. 22.10 powtórzono USG dalej widoczny tylko pęcherzyk, w tym dni też wykonałam badanie beta hcg - wynik 8326,83 mlu/ml, beta powtórzona dziś czyli po 48h. Wynik 12768.48 wg kalkulatorów wzrostu poziomu beta hcg nizszy niż norma. Czy w tym tyg ciąży (wg kalendarza 6 tydzień skończony) jest sens powtarzać jeszcze raz betę? Proszę o pomoc ponieważ Nie mam możliwości w tym momencie konsultacji że swoim lekarzem. Czy jest jakieś prawdopodobieństwo że dzieje się coś niepokojącego z ciąża?
 
reklama
Witam. Może któraś miała podobna sytuację. Ostatnia miesiączkę miałam 10.09.2022, stosowalam lek Cyclo-progynova po problemach z miesiaczkowaniem po cc w marcu 2021. Test zrobiłam 17.10 wyszedł pozytywny, tego samego dnia wykonano mi USG na którym została potwierdzona ciaza, widoczny pęcherzyk. 22.10 powtórzono USG dalej widoczny tylko pęcherzyk, w tym dni też wykonałam badanie beta hcg - wynik 8326,83 mlu/ml, beta powtórzona dziś czyli po 48h. Wynik 12768.48 wg kalkulatorów wzrostu poziomu beta hcg nizszy niż norma. Czy w tym tyg ciąży (wg kalendarza 6 tydzień skończony) jest sens powtarzać jeszcze raz betę? Proszę o pomoc ponieważ Nie mam możliwości w tym momencie konsultacji że swoim lekarzem. Czy jest jakieś prawdopodobieństwo że dzieje się coś niepokojącego z ciąża?
beta później zwalnia z przyrostem ale nie wiem na jakim etapie 🤷🏻‍♀️ powyżej 10.000 powinno niż być widać zarodek z serduszkiem, może uda ci się udać na USG? Myślę że tak by było najrozsądniej
 
Do góry