reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

a jak myślisz.. mimo ładnego przyrostu bety i uwidocznionego pęcherzyka zółtkowego może być tak że nie będzie serca? Właśnie przeczytałam post na fb, dziewczyna pisała ze 7,2 nie uwidocznił akcji serca. Ja już chodzę i świruje..
nie wiem.. ja tez się boje ze pomimo dobrego przyrostu będzie coś nie tak 😢 staram się nie czytać, mąż mi mówi abym się nie zamartwiala 😞
U mnie w pracy jest teraz RKS, nie zatrudnia mnie, a wymagania jakby co najmniej mi wypłacała pensje. Oczywiście jak co wizyta przypierdolka. Dziś pierwszy raz od 3 lat nie wytrzymałam i jej powiedziałam co o tym sadze. Już bym chciała ten 2 trymestr i uciec stad 🥲 pogoda mi dziś nie pomaga
 
reklama
Witamy ☺️ ja będę prowadzić ciąże prywatnie. Tez miałam puste jajo, które poroniłam 2.06 tego roku. Mam podobne podejście jak Ty, jeszcze nawet się nie cieszę mocno, po prostu boje się kolejnej straty. Beta bardzo ładnie Ci przyrasta. Ja mam podobny progesteron jak Ty i lekarz wczoraj włączył i duphaston. 😉
Nieśmiało się witam 😊 Twoja historia trochę przypomina moją. U mnie puste jajo i poronienie w kwietniu 2022, 9 października zobaczyliśmy 2 kreski i czekamy do 29.10 by skontrolować czy będzie serduszko i zarodek 😊 Teraz też mam włączony duphaston. Trzymam za nas wszystkie kciuki! Ja mam dobre przeczucie i mam nadzieje, że nim Was zarażę 🍀
 
Ja do wczoraj się martwiłam, czy serduszko bije. A dziś robiłam wszystkie badania, które mi doktor zleciła, typu HIV, WR, od żółtaczki, toxoplazmoza. I martwię się, żeby było wszystko Ok. I tak będziemy się martwić cały czas. Co każde badanie, ja to się nakręcam za każdym razem, ale pewnie przez to, ze najpierw się naczytam w internecie, a później biorę wszystko do siebie 😒
 
Ja do wczoraj się martwiłam, czy serduszko bije. A dziś robiłam wszystkie badania, które mi doktor zleciła, typu HIV, WR, od żółtaczki, toxoplazmoza. I martwię się, żeby było wszystko Ok. I tak będziemy się martwić cały czas. Co każde badanie, ja to się nakręcam za każdym razem, ale pewnie przez to, ze najpierw się naczytam w internecie, a później biorę wszystko do siebie 😒
ja te badania robiłam po poronieniu i wszystko było ok, trzymam kciuki aby u Ciebie tez wszystko było dobrze ✊🏼🥰
 
Czy u Was tez hormony szaleją? Ja ostatnio zaczęłam płakać jak bóbr, oglądając jakieś pierdoly w telewizji. A za chwile się śmiałam 😂 Moj mąż był w wielkim szoku, co się dzieje 🤣
 
reklama
Do góry