reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

reklama
Mówiłyście o ciąży Rodzicom, rodzeństwu przed potwierdzeniem u lekarza???
Ja jeszcze nie, bardzo już chce ale mnie mąż hamuje żeby najpierw potwierdzić u lekarza i wtedy
 
Mówiłyście o ciąży Rodzicom, rodzeństwu przed potwierdzeniem u lekarza???
Ja jeszcze nie, bardzo już chce ale mnie mąż hamuje żeby najpierw potwierdzić u lekarza i wtedy
jak po 1 wizycie za tydzień będzie już serduszko to pewnie powiemy rodzinie najbliżej męża bo mamy z nimi kontakt praktycznie co dwa dni i trudno będzie to utrzymać w tajemnicy, a moim rodzicom powiemy jak tylko się spotkamy, podejrzewam, że będzie to dopiero w święta, bo przez telefon nie chcę. Dziewczyny czy któraś z Was stosuje luteinę dopochwowo? Ja właśnie dostałam od lekarza ze względu na poprzednie poronienie i progesteron ok 14 i zastanawiam się czy po niej można mieć jakieś skutki uboczne w samopoczuciu, upławy itp.? Wiem, że w ulotce jest opisane wszystko, ale chciałabym poznać opinie innych. Nie pomyślałam, żeby zapytać o to lekarza, bo sporo pytań miałam i po prostu o tym zapomniałam 🙈
 
jak po 1 wizycie za tydzień będzie już serduszko to pewnie powiemy rodzinie najbliżej męża bo mamy z nimi kontakt praktycznie co dwa dni i trudno będzie to utrzymać w tajemnicy, a moim rodzicom powiemy jak tylko się spotkamy, podejrzewam, że będzie to dopiero w święta, bo przez telefon nie chcę. Dziewczyny czy któraś z Was stosuje luteinę dopochwowo? Ja właśnie dostałam od lekarza ze względu na poprzednie poronienie i progesteron ok 14 i zastanawiam się czy po niej można mieć jakieś skutki uboczne w samopoczuciu, upławy itp.? Wiem, że w ulotce jest opisane wszystko, ale chciałabym poznać opinie innych. Nie pomyślałam, żeby zapytać o to lekarza, bo sporo pytań miałam i po prostu o tym zapomniałam 🙈
Ja mam luteinę dopochwowo 2x1 i duphaston 3x1 ale zmian w samopoczuciu nie zauwazylam, upławy mam ale pamietam ze w ciąży z synem tez je miałam na tym etapie i było to normalne.
 
reklama
Do góry