reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

reklama
Cześć, czy można do Was dołączyć? Pisałam już tutaj na samym początku ale była u nas niepewna sytuacja. Teraz już jest wszystko dobrze. Według om mamy dzisiaj równy 7 t ale według usg 6 t. Byłam na wizycie 13.10 i dzidziuś miał 2,1 mm i zaczynające prace serduszko. Kolejna wizyta 27.10 🙂
Wielkie gratulacje!!!! 😘
 
Cześć, czy można do Was dołączyć? Pisałam już tutaj na samym początku ale była u nas niepewna sytuacja. Teraz już jest wszystko dobrze. Według om mamy dzisiaj równy 7 t ale według usg 6 t. Byłam na wizycie 13.10 i dzidziuś miał 2,1 mm i zaczynające prace serduszko. Kolejna wizyta 27.10 🙂
Gratuluję :)
 
Witam wszystkie nowe dziewczyny. W pierwszym poście @Zakolorowana dodała tabelkę z waszym Nickiem/ imię/ OM. Wyslijscie mi swoje dane to was również dodamy 😊.

Mdłości nie mam, ale awersje do jedzenia. Na nic nie mam ochoty… dzisiaj na śniadanie zjadłam pomarańcze, grejpfruta, banana i ogórka. Nie mam ochoty na mięso, ziemniaki, chleb… może mi minie. Jeszcze na kisiel mam ochotę 😅
 
Witam wszystkie nowe dziewczyny. W pierwszym poście @Zakolorowana dodała tabelkę z waszym Nickiem/ imię/ OM. Wyslijscie mi swoje dane to was również dodamy 😊.

Mdłości nie mam, ale awersje do jedzenia. Na nic nie mam ochoty… dzisiaj na śniadanie zjadłam pomarańcze, grejpfruta, banana i ogórka. Nie mam ochoty na mięso, ziemniaki, chleb… może mi minie. Jeszcze na kisiel mam ochotę 😅
Witam wszystkie nowe dziewczyny. W pierwszym poście @Zakolorowana dodała tabelkę z waszym Nickiem/ imię/ OM. Wyslijscie mi swoje dane to was również dodamy 😊.

Mdłości nie mam, ale awersje do jedzenia. Na nic nie mam ochoty… dzisiaj na śniadanie zjadłam pomarańcze, grejpfruta, banana i ogórka. Nie mam ochoty na mięso, ziemniaki, chleb… może mi minie. Jeszcze na kisiel mam ochotę 😅
Karolina2525/ 22.09.2022
 
reklama
Hej dziewczyny! Jak tam minęła noc i ranek? Ja rano mdłości ale później przeszły. Może ten prenatal uno działa bo on ma w składzie imbir 🤷🏼‍♀️ byłam dziś na becie i progu. Miałam zrobić TSH ale musi być na czczo a zjadłam sniadanie, wiec zrobię za tydzień przed wizyta. 😉 teraz czekam na przyrost ✊🏼 znowu stresik pół dnia.
 
Do góry