reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

Hej Dziewczyny.
Wstałam z bólem głowy 😔. Zrobiłam sobie kawe i herbatkę ze świeżej mięty. Siedzę w salonie i mam nadzieje, ze mi przejdzie… nie biorę tabletek na nadciśnienie (moje nadciśnienie nie jest tragedia) i muszę zacząć je przez kilka dni kontrolować. Zle spałam… okno było uchylone i beznadziejne sny miałam, może to dlatego? Ehhh
Możliwe, będziesz dziś miała ciężki dzień. Współczuje i mocno tule ♥
Ja znowu wstałam o 5 (jak co dzień obudziło mnie siku….) wyspana jak nigdy. Włączyłam serial i przysnęłam, ze ledwo teraz wstałam do pracy 🥲
Mam jakieś lekkie mdłości.
Trzymam kciuki za wszystkie wizytujące dziś, jeśli takie są. Dobrego dnia dziewczyny!
 
reklama
U nas nie wie nikt oprócz naszych jednych przyjaciół. Musiałam komuś powiedzieć 😊. Chcielibyśmy przetrwać pierwszy trymestr, chociaż za tydzień przyjeżdża do bas mojego partnera mama o z chęcią bym jej powiedziała, bo to było jej marzenie, zarówno jak mojego Kelvina i wiem, ze będzie skakać z radości… nie go co moja mama…
 
Hej. Czy mogę nieśmiało do Was dołaczyc? OM 11.09. Moje wyniki: pozytywne testy od 6.10 wieczorem. Potem beta 7.10: 63,3, 10.10: 299, 12.10: 675. Prog w tych dniach 25-30. Czuje lekkie ciagniecia, choc chyba bardziej z lewej strony. Troche boje sie cieszyc ze sie udalo. W sobote ide do gina🧐
 
Hej. Czy mogę nieśmiało do Was dołaczyc? OM 11.09. Moje wyniki: pozytywne testy od 6.10 wieczorem. Potem beta 7.10: 63,3, 10.10: 299, 12.10: 675. Prog w tych dniach 25-30. Czuje lekkie ciagniecia, choc chyba bardziej z lewej strony. Troche boje sie cieszyc ze sie udalo. W sobote ide do gina🧐
Kolejna czerwcowka, a mamy dopiero polowe miesiąca 😊. Witaj serdecznie 😊.
 
Tak. A Ty sprawdzalas bete? Na kiedy planujesz wizyte? Ja wiem ze pewnie nic nie bedzie jeszcze widac ale ide aby sprawdzic czy nie sa mi potrzebne jakies leki.
 
Nie mówiliśmy prawie nikomu. W ogóle mało osób wie o naszych staraniach i leczeniu, uznali, że na starość odpuściliśmy temat. Dlatego powiedziałabym najchętniej dopiero w momencie, kiedy już nie mogłabym ukryć ciąży.
Wiedzą te osoby, które wiedziały o in vitro. Wiedziały o każdym etapie, więc i o pozytywnym teście. Ale dla mnie to nadal kolejny etap procesu, nie informacja o tym, że będę mamą.
W pracy wie moja szefowa. Jeśli przestałabym przychodzić z powodu jakiegoś zwolnienia, nie mogłaby to być wiadomość z dnia na dzień, bo nie ma mnie kto zastąpić. I już teraz muszę to na wszelki wypadek przewidzieć na nadchodzący rok...
Super że wam się udało i mam nadzieję że w czerwcu przytulisz swoje upragnione dzieciątko ❤️
Mam przyjaciółkę która jest po 4 transferach, raz było puste jajo.. w listopadzie będzie miała kolejną punkcje... Już nie wiem jak ją pocieszać i z nią rozmawiać 😔
 
Hej Dziewczyny.
Wstałam z bólem głowy 😔. Zrobiłam sobie kawe i herbatkę ze świeżej mięty. Siedzę w salonie i mam nadzieje, ze mi przejdzie… nie biorę tabletek na nadciśnienie (moje nadciśnienie nie jest tragedia) i muszę zacząć je przez kilka dni kontrolować. Zle spałam… okno było uchylone i beznadziejne sny miałam, może to dlatego? Ehhh
Zbijam smutna piątkę. Córka ma koszmarny kaszel, męczył ja w nocy 2h (a ja męczyłam się razem z nią). Łeb mi pęka 😢
 
reklama
Miłego dnia dziewczyny dla Was 🥰
Macie jakieś sposoby jak radzić sobie ze stresem? Wiem, że nie powinnam się stresować ze względu na dzidzię, ale mam tyle spraw ostatnio na głowie, że nie wiem jak się tego uczucia pozbyć. Mam milion myśli na sekundę i zataczam błędne koło bo stresuje się też tym, że ten stres wpływa niekorzystnie na ciążę 🫣🫠
Już nie wiem co mam z tym robić…
Mam też pytanie, jesteście na jakichś grupach ciążowych na fb? Widziałam, że jestem tam już sporo dziewczyn czerwcowych ale sama się zastanawiam czy nikt znajomy nie będzie widział jeżeli dołączę i to mnie wstrzymuje 😀🫢
 
Do góry