reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

Mam też pytanie, jesteście na jakichś grupach ciążowych na fb? Widziałam, że jestem tam już sporo dziewczyn czerwcowych ale sama się zastanawiam czy nikt znajomy nie będzie widział jeżeli dołączę i to mnie wstrzymuje 😀🫢
Nawet nie pomyślałam, ze coś takiego istnieje 😅. Ja jestem tylko tutaj i mi odpowiada 😊. Na początku jest się anonimowym, ludzie się poznają, zaczynaja pokazywać coraz więcej i wtedy przychodzi miła niespodzianka poznania kogoś 😊.
 
reklama
Miłego dnia dziewczyny dla Was 🥰
Macie jakieś sposoby jak radzić sobie ze stresem? Wiem, że nie powinnam się stresować ze względu na dzidzię, ale mam tyle spraw ostatnio na głowie, że nie wiem jak się tego uczucia pozbyć. Mam milion myśli na sekundę i zataczam błędne koło bo stresuje się też tym, że ten stres wpływa niekorzystnie na ciążę 🫣🫠
Już nie wiem co mam z tym robić…
Mam też pytanie, jesteście na jakichś grupach ciążowych na fb? Widziałam, że jestem tam już sporo dziewczyn czerwcowych ale sama się zastanawiam czy nikt znajomy nie będzie widział jeżeli dołączę i to mnie wstrzymuje 😀🫢
Mnie przed FB powstrzymuje dokładnie to samo :D
 
Hej Dziewczyny.
Wstałam z bólem głowy 😔. Zrobiłam sobie kawe i herbatkę ze świeżej mięty. Siedzę w salonie i mam nadzieje, ze mi przejdzie… nie biorę tabletek na nadciśnienie (moje nadciśnienie nie jest tragedia) i muszę zacząć je przez kilka dni kontrolować. Zle spałam… okno było uchylone i beznadziejne sny miałam, może to dlatego? Ehhh
przeszło Ci, lepiej się czujesz? Mnie na szczęście jeszcze nic nie boli. Wiesz czy można w ogóle wziąć jakiś lek przeciwbólowy? Bo czytałam, że lepiej nie brać, jak nie ma konieczności.
 
Dołączyłam na krótko by zobaczyć z ciekawości jak to wyglada i co tam się dzieje. Zaproszenie zaakceptowane od razu (czyli każdy może wejść), chaos… ja to lubię bardziej kameralnie 😅. Tutaj tak przyjemnie pisze mi się codziennie…
 
Hej. Czy mogę nieśmiało do Was dołaczyc? OM 11.09. Moje wyniki: pozytywne testy od 6.10 wieczorem. Potem beta 7.10: 63,3, 10.10: 299, 12.10: 675. Prog w tych dniach 25-30. Czuje lekkie ciagniecia, choc chyba bardziej z lewej strony. Troche boje sie cieszyc ze sie udalo. W sobote ide do gina🧐
będzie wszystko dobrze, nie ma innej możliwości! Nie denerwuj się i czekaj na wizytę ❤️ Chociaż to chyba bardzo wcześnie?
 
przeszło Ci, lepiej się czujesz? Mnie na szczęście jeszcze nic nie boli. Wiesz czy można w ogóle wziąć jakiś lek przeciwbólowy? Bo czytałam, że lepiej nie brać, jak nie ma konieczności.
Dziękuje. Kawa pomogła. Często pomaga mi na poranne bóle głowy 🙄, ale nie zmienia to faktu, ze dalej wyleguje się na kanapie. U mnie jeszcze wszyscy śpią (dzieci maja ferie). Nie lubię „wstawać” tak późno. Lubię o tej godzinie już być „ogarnięta”, lubię jak coś się dzieje… a ja dalej w piżamie z druga kawa (ja pije bardzo słabe kawy, bo tylko z jednej niepełnej łyżeczki, oczywiście czarna parzona)
 
Miłego dnia dziewczyny dla Was 🥰
Macie jakieś sposoby jak radzić sobie ze stresem? Wiem, że nie powinnam się stresować ze względu na dzidzię, ale mam tyle spraw ostatnio na głowie, że nie wiem jak się tego uczucia pozbyć. Mam milion myśli na sekundę i zataczam błędne koło bo stresuje się też tym, że ten stres wpływa niekorzystnie na ciążę 🫣🫠
Już nie wiem co mam z tym robić…
Mam też pytanie, jesteście na jakichś grupach ciążowych na fb? Widziałam, że jestem tam już sporo dziewczyn czerwcowych ale sama się zastanawiam czy nikt znajomy nie będzie widział jeżeli dołączę i to mnie wstrzymuje 😀🫢
Ja dołączyłam ale nic się nie udzielam. Byłam i nadal jestem na lipcowkach 2021 i cyrki tam piękne są. Więc w sumie jestem tam dla beki 😃 Jedna mądrzejsza od drugiej, co chwile jakieś gownoburze 😃
 
reklama
Ja dołączyłam ale nic się nie udzielam. Byłam i nadal jestem na lipcowkach 2021 i cyrki tam piękne są. Więc w sumie jestem tam dla beki 😃 Jedna mądrzejsza od drugiej, co chwile jakieś gownoburze 😃
O to to. Te duże grupy na fb to tylko dla beki.

My mamy z dziewczynami taka grupę z bb, teraz już od dawna na ms. Jest nas kilkanaście i piszemy od ponad 2 lat. Najpierw ciąże, porody, pierwsze siady, czworaki i inne Mama ;) wszystkie dzieciaki są mi bliskie, z kilkoma udało się spotkać mimo ze jesteśmy porozrzucane po kraju ;)

A ja właśnie wracam z bety, miałam fuksa bo weszłam 10 min przed czasem i akurat zdążyłam przed odbiorem krwi do laboratorium :D
 
Do góry