reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

reklama
Mówiłyście o ciąży Rodzicom, rodzeństwu przed potwierdzeniem u lekarza???
Ja jeszcze nie, bardzo już chce ale mnie mąż hamuje żeby najpierw potwierdzić u lekarza i wtedy
Jeszcze nie. Czekam na potwierdzenie u lekarza a najchetniej powiedziałabym dopiero po usg genetycznym. Zobaczymy jak wyjdzie.
 
Eh mnie dobija to, że przez te hormony wszystko działa na mnie ze zdwojoną siłą. Głównie chodzi o nerwy i stres… zawsze byłam nerwusem i panikarą ale teraz to w ogóle nie mogę nad tym zapanować. Codziennie pije melisę 🙄
Dzisiaj było mi trochę niedobrze, ale też już sama nie wiem czy z powodu ciąży czy ze stresu czy sobie wkręcam 😏
Pogoda z pięknych 20 stopni zmieniła się w ulewę i na dodatek zmokłam wracając z pracy 😭
Przepraszam Was od razu za moje narzekanie, ale dzisiaj kiepski dzień 🥲😅
dobrze cię dziś rozumiem, ja od kilku dni mam sporo stresu niezwiązanego z ciążą, ale stres to jednak stres i nie jest dobry w naszym stanie...
 
Ja nie mam żadnych objawów :) chce powiedzieć najbliższym dopiero po badaniach prenatalnych chyba ze wcześniej będzie widać bo jestem naprawdę szczupła. Chociaż mąż nalega żeby po kolejnej wizycie czyli w 9 tc powiedzieć rodzica i rodzenstwu :)
 
Ja jestem po kolejnym USG - zarodek wg niego ma dopiero 6mm (w zeszły poniedziałek miał 3mm). Widzę, że lekarz niedokładnie zmierzył CRL nie obejmując całego maluszka, ale i tak umieram ze stresu. Zapisałam się od razu na jutro do innego lekarza i mam nadzieję, że wszystko będzie ok 🥺
 

Załączniki

  • IMG_20221018_190621.jpg
    IMG_20221018_190621.jpg
    72,3 KB · Wyświetleń: 58
Ja jestem po kolejnym USG - zarodek wg niego ma dopiero 6mm (w zeszły poniedziałek miał 3mm). Widzę, że lekarz niedokładnie zmierzył CRL nie obejmując całego maluszka, ale i tak umieram ze stresu. Zapisałam się od razu na jutro do innego lekarza i mam nadzieję, że wszystko będzie ok 🥺
Wiem że łatwo sie mówi ale bądź spokojna, stres nie pomoże. Dobrze ze masz wizyte tak szybko już na jutro. Moze poprostu zle zaznaczył, Będzie dobrze, musi być dobrze ❤️
 
Ja jestem po kolejnym USG - zarodek wg niego ma dopiero 6mm (w zeszły poniedziałek miał 3mm). Widzę, że lekarz niedokładnie zmierzył CRL nie obejmując całego maluszka, ale i tak umieram ze stresu. Zapisałam się od razu na jutro do innego lekarza i mam nadzieję, że wszystko będzie ok 🥺
Jeśli nie jesteś pewna tego lekarza a masz możliwość iść do innego to tak zrób, będziesz spokojniejsza po co masz się zamartwiać.😘
 
reklama
Do góry