reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

reklama
Jak wygląda sprawa ograniczenia wizyt?
Jest ileś wizyt przypisanych na ciążę. Na zagrożoną i bliźniaczą chyba więcej.
W pierwszej ciąży byłam z 2-3razy nadprogramowo, bo mnie bolało podbrzusze to już lekarz na koniec się głowił jak wpisać te moje wizyty. Jakoś się tam w systemie pewnie musi rozliczyć.
 
Eh mnie dobija to, że przez te hormony wszystko działa na mnie ze zdwojoną siłą. Głównie chodzi o nerwy i stres… zawsze byłam nerwusem i panikarą ale teraz to w ogóle nie mogę nad tym zapanować. Codziennie pije melisę 🙄
Dzisiaj było mi trochę niedobrze, ale też już sama nie wiem czy z powodu ciąży czy ze stresu czy sobie wkręcam 😏
Pogoda z pięknych 20 stopni zmieniła się w ulewę i na dodatek zmokłam wracając z pracy 😭
Przepraszam Was od razu za moje narzekanie, ale dzisiaj kiepski dzień 🥲😅
 
reklama
Do góry