reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

reklama
Boże dziewczyny, nie powinnam się stresować a ostatnio jak na złość mam ku temu aż nadto powodów… Dochodzą hormony i w momencie jestem wręcz wku** 🤬
Najchętniej poszłabym na urlop i przeleżała najbliższe tygodnie pod kocem z netflixem 🫣
 
Boże dziewczyny, nie powinnam się stresować a ostatnio jak na złość mam ku temu aż nadto powodów… Dochodzą hormony i w momencie jestem wręcz wku** 🤬
Najchętniej poszłabym na urlop i przeleżała najbliższe tygodnie pod kocem z netflixem 🫣
mam ta samo. Pracuje z ludźmi, zawsze mnie denerwowali, ale teraz przechodzi to ludzkie pojęcia. Mąż już chyba zrozumiał ze nie ma co mnie denerwować 😂 + do tego moja szefowa, która zamiast siedzieć w pracy, bo powinny być 2 osoby w trakcie pracy, ciagle wychodzi na zakupy, wychodzi wcześniej, twierdzi ze jednak nie przyjdzie. Czuje się wykorzystywana. Już nie moge się doczekać kiedy powiem jej o ciąży i jestem ciekawa czy tak samo będzie sobie radzić z nowy pracownikiem.
 
reklama
Hej :)
Zaczęło się..nie mogę juz nic jeść praktycznie, tak się źle czuję, ze szok... najchętniej bym tylko spala,chociaz tez ciezko mi zasnac nawet. Nienawidzę 1 trymestru...
Dzisiaj pierwsze usg.
A wy jak tam?
 
Do góry