reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

Ja powiem w pracy po wizycie która mam 27.10 niech wiedza i szukają kogoś za mnie a ze pracuje w sklepie budowlanym gdzie wchodzę na drabinę czasami muszę podnieść coś cięższego to będę mogła się wytłumaczyć dlaczego nie mogę. A na l4 planuje pójść może po świętach chyba ze mój lekarz powie inaczej. Miesiąc temu wróciłam do pracy po poronieniu i nie chce uciekać tak od razu bez słowa. Jak na razie dobrze się czuje czasami mam mdłości ale są słabe i jak coś zjem to przechodzą zawroty głowy się tez pojawiają.
ja o poronieniu nie mówiłam w pracy. Tez planuje iść w grudniu, chyba ze sytuacja mnie zmusi. Ja w pracy tez czasem przyjmuje ciężki towar. Teraz udaje ból nadgarstka. 🥲 jak wasze samopoczucie dziś?
 
reklama
Powiedzcie mi czy ja jestem przewrażliwiona 😂 przyjmuje towar, całe biurko mam zawalone. Wchodzą klienci. Moja szefowa, pracownik sprzedaży zarazem ma to w dupie i gada sobie z kumpelka na zapleczu. A klienci ciagle podchodzą do mnie. Jak się pomylę przy odbiorze to będzie to moja wina. Krew mnie zaraz zaleje. Chyba hormony 😂
 
Ja się dziś załamałam 🙈
Zadzwoniłam do lekarza na recepcję i Pani mi powiedziała że lekarz ma duzo pacjentek i mnie raczej już do niego nie zapisze w tym miesiącu :(czekam do końca przyszłego tyg. Może coś się zwolni ale bym wolała iść do niego, jak na złość :/
 
ja o poronieniu nie mówiłam w pracy. Tez planuje iść w grudniu, chyba ze sytuacja mnie zmusi. Ja w pracy tez czasem przyjmuje ciężki towar. Teraz udaje ból nadgarstka. 🥲 jak wasze samopoczucie dziś?
Ja niestety musiałam. Po pracy jechałam na wizytę sprawdzić czy jest wszystko dobrze wyszedł mi krwiak i 8 h nie pozwolił mi lekarz spędzać w pracy na nogach. Z wizyty wyszłam z l4 na miesiąc to musiałam powiedzieć dlaczego i widzieliby tez po kodzie zwolnienia ze ciąża była.
 
Ja się dziś załamałam 🙈
Zadzwoniłam do lekarza na recepcję i Pani mi powiedziała że lekarz ma duzo pacjentek i mnie raczej już do niego nie zapisze w tym miesiącu :(czekam do końca przyszłego tyg. Może coś się zwolni ale bym wolała iść do niego, jak na złość :/
trzymam kciuki, żeby się udało. Który dzisiaj tydzień?
Ja niestety musiałam. Po pracy jechałam na wizytę sprawdzić czy jest wszystko dobrze wyszedł mi krwiak i 8 h nie pozwolił mi lekarz spędzać w pracy na nogach. Z wizyty wyszłam z l4 na miesiąc to musiałam powiedzieć dlaczego i widzieliby tez po kodzie zwolnienia ze ciąża była.

Rozumiem. Mam nadzieje ze teraz będzie wszystko dobrze 🤰♥️
 
reklama
Do góry