reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

Jeżeli zacznie mi się akcja i będą mieli wolne miejsce to przyjmą mnie od razu, nawet jak nigdy w tym szpitalu nie byłam?

Jak nie będzie akcji porodowej i będę miała skierowanie na oddział to muszę wcześniej się tam umawiać czy po prostu jadę ze skierowaniem i przyjmują mnie z miejsca?

Sorki, ale nie ogarniam tego jeszcze 🙈
Nie wiem jak to teraz wyglada jeśli chodzi o skierowanie kiedyś było z miejsca teraz nie wiem czy coś się zmieniło . A o poród to musza przyjąć czy byłaś czy nie byłaś nie ma różnicy . Poród się zaczął i trzeba panią przyjąć ;)
 
reklama
Nie wiem jak to teraz wyglada jeśli chodzi o skierowanie kiedyś było z miejsca teraz nie wiem czy coś się zmieniło . A o poród to musza przyjąć czy byłaś czy nie byłaś nie ma różnicy . Poród się zaczął i trzeba panią przyjąć ;)
dzięki za odpowiedź, bo zamierzam rodzić w szpitalu oddalonym od domu ok godzinę i trochę słabo by było jakby mi powiedzieli, że mnie nie przyjmą 🙈 choć w Warszawie jest sporo szpitali 3 stopnia to nawet jak mnie odeślą to od jednego do drugiego nie ma tak daleko 🙈
 
dzięki za odpowiedź, bo zamierzam rodzić w szpitalu oddalonym od domu ok godzinę i trochę słabo by było jakby mi powiedzieli, że mnie nie przyjmą 🙈 choć w Warszawie jest sporo szpitali 3 stopnia to nawet jak mnie odeślą to od jednego do drugiego nie ma tak daleko 🙈
Ja tez nie planuje u siebie rodzic tylko 80km od domu dlatego Cię rozumiem ;) napewno wcześniej pójdę na takie rozeznanie na oddział i rozmowę z położnymi .
 
Byłam dziś na NFZ po skierowanie na badania, dała mi na to co prywatny lekarz mi kazał zrobić. Jedynie na Cmv (Cytomegalowirus) mi nie dała to będę musiała prywatnie zrobić i idę w poniedziałek, żeby na wtorek mieć wyniki na wizytę do prywatnego. Byłam przed wizytą u położnej, ciśnienie było ok, założyła mi kartę ciąży, ale wewnętrzną (jest ona w mojej karcie ginekologicznej, mi nic nie dawała do ręki), a kartę ciąży mam od prywatnego i powiedziała, że w moją kartę co ja mam ze sobą nie będą nic wpisywać tylko do tej wewnętrznej co zostaje w przychodni, a kc co ja mam ma prowadzić mi lekarz prywatnie i nie ma znaczenia w niczym czy prywatny czy na NFZ założył mi kartę ciąży 😊 lekarz powiedziała, że jak będę miała potrzebę czy po skierowanie na badania mam po prostu przychodzić i mówić że potrzebuję. Lekarze wiedzą o sobie i jeden i drugi normalnie do tego podeszli. Jeśli chodzi o dotychczasowe wyniki i ostatnie USG to ciąża jest prawidłowa. I to 146 bpm co podejrzewałam że to jest czynność serduszka to potwierdziła mi to dziś, także jest dobrze ze wszystkim 😊

Będziesz miała wyniki z dnia na dzień? Byłam dziś w luxmedzie na pobraniu krwi i większość wyników fakt ma się pojawiać dzisiaj/kolejny dzień roboczy ale np grupa krwi, HIV, kiła - czeka się tydzień i trzeba odebrać osobiście.
Mi też się powieliły badania od prywatnej i z luxmedu poza cytomegalią - a zapłaciłam za tylko te 2 badania (igg igm) prawie 140 zł w luxmed 😳
 
Będziesz miała wyniki z dnia na dzień? Byłam dziś w luxmedzie na pobraniu krwi i większość wyników fakt ma się pojawiać dzisiaj/kolejny dzień roboczy ale np grupa krwi, HIV, kiła - czeka się tydzień i trzeba odebrać osobiście.
Mi też się powieliły badania od prywatnej i z luxmedu poza cytomegalią - a zapłaciłam za tylko te 2 badania (igg igm) prawie 140 zł w luxmed 😳
wszystkie wyniki miałam tego samego dnia z ciążowych badań (toxo, HIV itd.), tylko musiałam osobiście odebrać. Badania robiłam w punkcie pobrań w szpitalu gdzie mają własne laboratorium i dlatego tak szybko są wyniki, o 8 pobranie, a o 13 wyniki już miałam. Jedynie progesteron wysyłany był do diagnostyki i wyniki miałam wieczorem tego samego dnia przez neta. Grupę krwi mam z poprzedniej ciąży (rok temu) więc nie robię.
 
Będziesz miała wyniki z dnia na dzień? Byłam dziś w luxmedzie na pobraniu krwi i większość wyników fakt ma się pojawiać dzisiaj/kolejny dzień roboczy ale np grupa krwi, HIV, kiła - czeka się tydzień i trzeba odebrać osobiście.
Mi też się powieliły badania od prywatnej i z luxmedu poza cytomegalią - a zapłaciłam za tylko te 2 badania (igg igm) prawie 140 zł w luxmed 😳
Ja miałam dziś robione w diagnostyce i przy tych, o których mówisz było 2 dni wpisane, a wyniki już były online ok 12 w południe 🤔 po 4h 🤔
 
Będziesz miała wyniki z dnia na dzień? Byłam dziś w luxmedzie na pobraniu krwi i większość wyników fakt ma się pojawiać dzisiaj/kolejny dzień roboczy ale np grupa krwi, HIV, kiła - czeka się tydzień i trzeba odebrać osobiście.
Mi też się powieliły badania od prywatnej i z luxmedu poza cytomegalią - a zapłaciłam za tylko te 2 badania (igg igm) prawie 140 zł w luxmed 😳
Badania są strasznie drogie :/ ja nie mam skierowania i aż się boje ile mnie to wyniesie
 
reklama
Do góry