reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

Ja bym się nie bawiła na twoim miejscu, tylko od razu pojechała na izbę przyjęć. Ja miałam podobnie i nawet się nie zastanawiałam, zrobili mi badania i okazało się że wsio ok. A wydzielina była albo od hormonow, albo z infekcji. Najprawdopodobniej u ciebie jest podobnie, ale nie warto ryzykować.


Jeśli nie jest to po seksie to też bym skonsultowala na sto procent, tym bardziej skoro w poprzedniej było podobnie.
 
reklama
O rany, w końcu wszystko przeczytałam 🤣
Przez te mdłości na nic nie mam siły, ani czytać, ani pisać ani w ogóle kompletnie nic 🥲
Byłam wczoraj u gina w luxmedzie, dostałam skierowania na badania, na szczęście 95% powiela się z tym skierowaniem od prywatnego 🥰 w czwartek idę na pobranie krwi i już czuję że będę się stresować czy wszytko będzie ok 😪
Z dzidzią wszystko w porządku, rośnie prawidłowo, serducho bije jak trzeba ❤️
Powiedziałam też dzisiaj szefowi o ciąży, ulżyło mi bardzo powiem Wam… Planowałam powiedzieć początkiem 2 trymestru ale chcę przejść całkowicie na zdalną, czuję się beznadziejnie a dojazdy 1,5 h w jedną stronę mnie wykańczają i nie daję rady, szczególnie z tymi mdłościami 😭
Co do jedzenia, nic mi w sumie nie smakuje, staram się zjeść cokolwiek żeby zabić ten okrutny głód ale co z tego skoro jest mi niedobrze 24h na dobę i to dla mnie katorga 😭 dostałam receptę na ten lek Xonvea ale póki co nie wybierałam…
Ehhhh… jedyne pocieszenie to to, że ginekolog powiedziała że rzadko zdarzają się poronienia przy mdłościach bo podobno świadczą o odpowiedniej ilości hormonów i rozwoju ciąży 🥹 Mam nadzieję, że faktycznie tak jest.
Miłego dnia dla Was! 🥰
 
O rany, w końcu wszystko przeczytałam 🤣
Przez te mdłości na nic nie mam siły, ani czytać, ani pisać ani w ogóle kompletnie nic 🥲
Byłam wczoraj u gina w luxmedzie, dostałam skierowania na badania, na szczęście 95% powiela się z tym skierowaniem od prywatnego 🥰 w czwartek idę na pobranie krwi i już czuję że będę się stresować czy wszytko będzie ok 😪
Z dzidzią wszystko w porządku, rośnie prawidłowo, serducho bije jak trzeba ❤️
Powiedziałam też dzisiaj szefowi o ciąży, ulżyło mi bardzo powiem Wam… Planowałam powiedzieć początkiem 2 trymestru ale chcę przejść całkowicie na zdalną, czuję się beznadziejnie a dojazdy 1,5 h w jedną stronę mnie wykańczają i nie daję rady, szczególnie z tymi mdłościami 😭
Co do jedzenia, nic mi w sumie nie smakuje, staram się zjeść cokolwiek żeby zabić ten okrutny głód ale co z tego skoro jest mi niedobrze 24h na dobę i to dla mnie katorga 😭 dostałam receptę na ten lek Xonvea ale póki co nie wybierałam…
Ehhhh… jedyne pocieszenie to to, że ginekolog powiedziała że rzadko zdarzają się poronienia przy mdłościach bo podobno świadczą o odpowiedniej ilości hormonów i rozwoju ciąży 🥹 Mam nadzieję, że faktycznie tak jest.
Miłego dnia dla Was! 🥰
Ja też biorę xonvea już 3 opakowanie bez tego bym chyba spała przy toalecie
 
A ja z innej beczki. Dziewczyny, które miały plamienia. Jak to u Was wyglądało? Ja od wczoraj mam jakas inna wydzielinę. Taka koloru kawy z mlekiem. Teoche się wystraszyłam i rano zrobiłam proga. Niby jestem na progesteronie ale trochę się obawiam bo w poprzedniej ciąży nie donosiłam i też zaczęło się od plamień.
U mnie ok 4tc pojawiło się plamienie właśnie kawa z mlekiem, nie było tego za wiele ale jednak. zbadałam proga, pierwszy wynik 15 z czymś a drugi po dwóch dniach już 14 z czymś. Ost wynik odebrałam w sobotę więc do gina udałam się w poniedziałek i od razu dostałam duphaston 3x1 a po tyg zeszłam na 2x1 i do dziś biorę i plamień nie mam na szczęście.
 
A ja z innej beczki. Dziewczyny, które miały plamienia. Jak to u Was wyglądało? Ja od wczoraj mam jakas inna wydzielinę. Taka koloru kawy z mlekiem. Teoche się wystraszyłam i rano zrobiłam proga. Niby jestem na progesteronie ale trochę się obawiam bo w poprzedniej ciąży nie donosiłam i też zaczęło się od plamień.
Ja miałam 3 razy plamienia w ostatnich dwóch tygodniach, zawsze przy podcieraniu, nic nie bylo na bieliźnie. Od razu mowie, ze od początku przyjmowałam 2x1 duphaston. Raz takie brązowawe, po tym byłam na wizycie i wszystko było okej, dostałam od niej informacje, że śluz ciążowy może mieć taki odcień bardziej brązowy, żółty od hormonów. Później kolejne dwa plamienia były takie różowe - śluz zabarwiony krwią, taki jednolity. Skontaktowałam się z ginekolog telefonicznie i kazała mi przyjmować dodatkowo magne b6 forte, zwiększyć dawkę duphastonu do 4x1 i tego dnia jednorazowo przyjąć nospe.

Myślę, że jak masz możliwość do skontaktuj się ze swoim ginekologiem, a gdyby cokolwiek się nasiliło, bolał Cię brzuch lub to plamienie było większe czy nie ustawało, to wtedy na IP.
 
reklama
Do góry