reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

Właśnie mam jeszcze jedną igłę z tych które dostałam w szpitalu a nowe właśnie do mnie idą. Mam nadzieję, że te nowe będą lepsze 🙄 a jak nie to ja nie wiem 😏 a co do zapachu to faktycznie jest.... specyficzny 😬
właśnie ja miałam do dupy te igły na początku i to wbijanie bylo bardzo nieprzyjemne, potem z lepszmi igłami praktycznie bezboleśnie.
 
reklama
A ja z innej beczki. Dziewczyny, które miały plamienia. Jak to u Was wyglądało? Ja od wczoraj mam jakas inna wydzielinę. Taka koloru kawy z mlekiem. Teoche się wystraszyłam i rano zrobiłam proga. Niby jestem na progesteronie ale trochę się obawiam bo w poprzedniej ciąży nie donosiłam i też zaczęło się od plamień.
Ja miałam wlansie w sobotę :( u mnie bardzo poleciało bordowo brązowa wydzielina, było jej naprawę dużo. Pierwsza myl jaka przyszła mi do głowy to że porobiłam. Teraz mam takie lekkie brudzenie jak więcej chodzę, biorę duphaston 3 razu dziennie. Ja bym to skonsultowała z lekarzem, mi powiedzieli w szpitalu że jak będzie cokolwiek nie pokojacego to mam przyjeżdżac.
Doszłam do wniosku że nie ma co bagaletizowac objawów które nas nie pokoja.
 
Dziewczyny która jutro ma wizytę? :) ja jutro mam wizyte i jak wcześniej mialam nastawienie pozytywne tak teraz czuje sie niespokojna. Jutro mam 10+5 boje sie ze serduszko przestało bic, słysząc o tylu poronieniach a moje pcos wcale tu nie pomaga wręcz przeciwnie. A patrzac na statystyki to lepiej nie mówić.
 
Dziewczyny która jutro ma wizytę? :) ja jutro mam wizyte i jak wcześniej mialam nastawienie pozytywne tak teraz czuje sie niespokojna. Jutro mam 10+5 boje sie ze serduszko przestało bic, słysząc o tylu poronieniach a moje pcos wcale tu nie pomaga wręcz przeciwnie. A patrzac na statystyki to lepiej nie mówić.
ja mam jutro USG na 9.30. Umówiłam się dziś na jutro, bo tak to mam u swojego lekarza dopiero za tydzień, a już zaczęłam się stresować, bo od 1 USG do kolejnego miało być 3 tygodnie, a nie widziałam jeszcze zarodka, a jutro będę miała 8t2d. Także liczę, że jutro będzie pierwsze spotkanie z maleństwem 😊
 
ja mam jutro USG na 9.30. Umówiłam się dziś na jutro, bo tak to mam u swojego lekarza dopiero za tydzień, a już zaczęłam się stresować, bo od 1 USG do kolejnego miało być 3 tygodnie, a nie widziałam jeszcze zarodka, a jutro będę miała 8t2d. Także liczę, że jutro będzie pierwsze spotkanie z maleństwem 😊
Ja chodzę tylko do jednego lekarza. Przynajmniej wizyte masz rano to stres dużego unikniesz. Trzymam kciuki za ciebie i oczywiście daj znać 👍
 
Ja chodzę tylko do jednego lekarza. Przynajmniej wizyte masz rano to stres dużego unikniesz. Trzymam kciuki za ciebie i oczywiście daj znać 👍
ja chodzę na NFZ i prywatnie. USG mam tylko prywatnie, a na NFZ mam badania. A jutro w ogóle idę do doktor u której byłam kiedyś parę razy tylko na USG, żeby już tak się nie stresować.
 
reklama
Do góry