reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

Trzy dni tak mocno miałam. Potem już trochę lżej ale nadal ciężko było ruszać głowa. Ale nie przejmuj się, bo to u każdego inaczej. Ja to też jestem wrażliwa na takie rzeczy. Trzy lata temu, gorące lato, w mokrej głowie poszłam spać bo zawsze to trochę chłodniej. W mieszkaniu lekki przeciąg. Tak mnie przewiało że nie mogłam oka zamknąć po jednej stronie, taki porażenie jakby. Sterydy na dwa tygodnie wjechały.
Rozumiem każda inaczej reaguje. Zobaczymy jak się sytuacja rozwinie ale na ten moment nie mam wogole poprawy. Inaczej bym nw to zadziała bez ciąży a z ciąża nie jest nic tak oczywiste
 
reklama
Dziewczyny, macie jakieś przeczucia co do płci? U mnie w najbliższej rodzinie rodzą się praktycznie same dziewczynki, stąd ciężko mi myśleć, że u mnie mogłoby być inaczej 😅
 
A ja myślę ze bedzie chłopak bo jem duzo kwaśnych rzeczy, odrzuca mnie od słodyczy a przed ciąża słodycze uwielbiałam. No i mąż mówi ze jestem jakas ładniejsza 😂 ale to tylko przesady, staralam sie tyle lat i obojętna mi płeć. Ale w czasie gdy staraliśmy się na początku marzyłam o dziewczynce
 
A ja myślę ze bedzie chłopak bo jem duzo kwaśnych rzeczy, odrzuca mnie od słodyczy a przed ciąża słodycze uwielbiałam. No i mąż mówi ze jestem jakas ładniejsza 😂 ale to tylko przesady, staralam sie tyle lat i obojętna mi płeć. Ale w czasie gdy staraliśmy się na początku marzyłam o dziewczynce
Moją mamę raz odrzuciło od słodyczy, dwa razy nie, ma trzy córki 😅 Ja się będę cieszyć i z chłopca i z dziewczynki, ale sama z siebie nie mam konkretnego przeczucia 🙈 Fajnie by było zrobić dziadkowi prezent - zawsze marzył o wnuku, jak na razie ma 5 wnuczek i 2 prawnuczki 😅
 
Hej dziewczyny czy przy nudnościach pijecie kawę? Ja już nie piłam dwa tygodnie, ze względu na wymioty i nudności, ale funkcjonuję fatalnie bez.
Czy któraś miała skurcze takie dość silne? Mnie dziś w nocy złapał straszny skurcz bardziej po prawej stronie, trwał z 10 minut ale było to bardzo niepokojące, brak plamień i krwawień
ja nie mogę kawy i cierpię z tego powodu (jestem wielką fanką). Dziś udało mi się wypić jedną czarną, ale dopiero koło południa, zwykle zaczynam dzień od kawy z dużą ilością mleka.
 
Dziewczyny, macie jakieś przeczucia co do płci? U mnie w najbliższej rodzinie rodzą się praktycznie same dziewczynki, stąd ciężko mi myśleć, że u mnie mogłoby być inaczej 😅
U męża w rodzinie kuzyni i brat mają same dziewczynki, ale mam przeczucie, że moze być chłopiec
9aczkolwiek wolałabym dziewczynkę, bo po córce zostawiałam ubranka ;) )
 
Moją mamę raz odrzuciło od słodyczy, dwa razy nie, ma trzy córki 😅 Ja się będę cieszyć i z chłopca i z dziewczynki, ale sama z siebie nie mam konkretnego przeczucia 🙈 Fajnie by było zrobić dziadkowi prezent - zawsze marzył o wnuku, jak na razie ma 5 wnuczek i 2 prawnuczki 😅
u mnie to samo, dwie poprzednie ciąże, za każdym razem inaczej. W pierwszej prześladowały mnie dosłownie słodkie wypieki i szarlotka z lodami, ciągle miałam ochotę na słodkie, w drugiej ciąży wcale, kompletnie inaczej się czułam, więc byłam pewna, że to chłopiec, a tu znów niunia :)
Mój teść też byłby szczęśliwy, gdyby był to chłopiec. Mój mąż jest ostatnim ze swojego pokolenia, który mógłby przekazać nazwisko, ma dwie siostry, wszyscy pozostali z jego pokolenia mają albo córki albo w ogóle nie mają dzieci. Mi wszystko jedno, zdrówko najważniejsze. Z jednej strony dla dziewczynek mam dużo rzeczy, znam obsługę ;), będą podobne problemy, z drugiej strony ciekawa jestem jak to jest z chłopcami. Każda opcja ma swoje plusy :)
 
reklama
Mi dziś troszkę słabo, kręci mi się w głowie i troszkę mi nie dobrze, strasznie mi się spać chce 😆 była u Nas dziś rodzina i kuzynka do mnie z tekstem może w ciąży jesteś tak Ci się kręci w głowie 😆😂 az mnie zatkało nie wiedzialam jak zareagowac😂 az na język mi się pchało żeby jej powiedzieć że jestem 😆
 
Do góry