reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

reklama
Cześć dziewczyny 🌸 weekend miałam leniwy wczoraj okropnie się czułam jakbym miała temperaturę ale jej nie miałam bolały mnie mięśnie dzisiaj już jest dobrze nie miałam nawet siły żeby tu do Was zajrzeć ale już wszystko nadrobiłam. Cieszę się ze wszystkich wizyt serduszkowych ❤️ W czwartek idę na te wszystkie badania z krwi i mocz w sobotę wizyta już się doczekać nie mogę. Dostałam skierowanie na badania genetyczne i raczej zdecydujemy się na te na NFZ ale ja tego kompletnie nie ogarniam z synem robiłam tylko usg prenatalne a teraz jeszcze krew dochodzi wiecie może jak się nazywają te badania na NFZ czy to jest ten test pappa? Bo jeszcze wezmę pod uwagę prywatnie i chciałabym wiedzieć na jaki koszt się ewentualnie przygotować.
tak, usg prenatalne w połączeniu z badaniem krwi to pewnie test pappa.
 
Witam się nieśmiało. Czy są już inne czerwcowe mamusie? Termin wychodzi mi na 5 czerwca. Mam na imię Ania. Jestem już grudniową mamą 2019

Oto lista czerwcowych mam, autorstwa Mb_ ( stan na 11.10.2022 r)

Dzastaoksy / Justyna / OM 24.08.2022
Mmalinaa / / 25.08.2022
Nela89 / Kornelia / 26.08.2022
Policja / / 26.08.2022
Justysia348 / Justyna / 26.08.2022
Madame JS / Emilia / 26.08.2022
Aneczka2021 / Ania / OM 27.08.2022
Lubiekluskikladzione / Ania / OM 28.08.2022
Zakolorowana / Ania / OM 29.08.2022
Oliwka10 / Oliwia / 29.08.2022
AgataMarianna / Agata / 29.09.2022
Daszencja / Klaudia / 30.08.2022
Mb_ / Magda / OM 01.09.2022
Findmysky / Agnieszka / 01.09.2022
Monia_bed / Monika / OM 03.09.202
AleksandraOlaa / Ola / 04.09.2022
Midnightsky / / 04.09.2022
Kwiatuszek / / 05.09.2022
Bazylia_i_parmezan / Karolina / OM 08.09.2022
94i / Iwona / 08.09.2022
Ola070197 / Olga / OM 10.09.2022
Kasia00! / Kasia / 11.09.2022
Karolina2525 / Karolina / 22.09.2022
26 czerwca ❤️❤️🤰👣👣🍼
 
Hej dziewczyny czy przy nudnościach pijecie kawę? Ja już nie piłam dwa tygodnie, ze względu na wymioty i nudności, ale funkcjonuję fatalnie bez.
Czy któraś miała skurcze takie dość silne? Mnie dziś w nocy złapał straszny skurcz bardziej po prawej stronie, trwał z 10 minut ale było to bardzo niepokojące, brak plamień i krwawień
 
Tydzień czasu aż? Nie żartuj, ja myslalam ze 3 dni taki stan trwa
Trzy dni tak mocno miałam. Potem już trochę lżej ale nadal ciężko było ruszać głowa. Ale nie przejmuj się, bo to u każdego inaczej. Ja to też jestem wrażliwa na takie rzeczy. Trzy lata temu, gorące lato, w mokrej głowie poszłam spać bo zawsze to trochę chłodniej. W mieszkaniu lekki przeciąg. Tak mnie przewiało że nie mogłam oka zamknąć po jednej stronie, taki porażenie jakby. Sterydy na dwa tygodnie wjechały.
 
Hej dziewczyny czy przy nudnościach pijecie kawę? Ja już nie piłam dwa tygodnie, ze względu na wymioty i nudności, ale funkcjonuję fatalnie bez.
Czy któraś miała skurcze takie dość silne? Mnie dziś w nocy złapał straszny skurcz bardziej po prawej stronie, trwał z 10 minut ale było to bardzo niepokojące, brak plamień i krwawień
Nie piję kawy. Czasem Inkę. Teraz bardziej mi smakują owocowe herbaty
 
reklama
Hej dziewczyny czy przy nudnościach pijecie kawę? Ja już nie piłam dwa tygodnie, ze względu na wymioty i nudności, ale funkcjonuję fatalnie bez.
Czy któraś miała skurcze takie dość silne? Mnie dziś w nocy złapał straszny skurcz bardziej po prawej stronie, trwał z 10 minut ale było to bardzo niepokojące, brak plamień i krwawień
nie mam nudności, ale kawy tez nie pije, bo nie mam smaka na nią już od ponad 2 tyg. Zmuszę się czasem rano jak mnie głowa pobolewa, bo wtedy wiem, ze ciśnienie za niskie
 
Do góry