reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

reklama
Od pierwszej wizyty do nastepnej minie 4 tygodnie,a czytalam ze wiekszosc dziewczyn ma wizyty co dwa tygodnie.
jak 4 tygodnie to pewnie bym poszła po 2 tygodniach. 3 tygodnie jestem w stanie jakoś wytrzymać, ale miesiąc to już sporo czasu 🙈

Podejrzewam, że jak ciąża jest bezproblemowa, jest wszystko ok to lekarz będzie co miesiąc wyznaczał wizytę. Jak są jakieś choroby, częstsze badania to wtedy też wizyty częściej 😉
 
Raczej w standardzie są wizyty co miesiąc, pod koniec ciąży częściej. A który masz już tydzień? Powyżej bodajże 10 można już używać domowego detektora tętna płodu. Mnie to uspokajało w takich oczekiwaniach między wizytami :) tylko czasem ciężko to tętno znaleźć, ale jak już raz znajdziesz to często później wystarczy szukać w tym samym miejscu.
Teraz jestem w 8t3d ciazy. Wlasnie myslalam nad kupnem detektoru tetna ale musze poczekac do 10tc.
 
brałaś insulinę wcześniej?
Nie. Udało się utrzymać w ryzach dietą. Diety trzymałam się bardzo. Aż jestem w szoku że dałam radę bez pokus
Ja po pracy miałam z mężem pójść na zakupy, nici zasnęłam i poszedl z synem ☺ wstałam i nie jest lepiej też mnie dzisiaj cały dzień męczą mdłości ledwo żyje, pewnie trochę się pomęczę i znowu zasne, szczerze to jedyny ratunek chociaż przez sen nie czuje tego podbijania 😅
Co do zdrowego jedzenia.... Ja w siebie dzisiaj wcisnęłam 2 kawałki pizzy trudno najważniejsze że weszło i zostało 😝 owsianka mnie dzisiaj odrzuciła i musiałam cała miskę wywalić...
Zatem łącze się w bólu ❤
To właśnie jest najgorsze, że co by się nie robiło to i tak kiepskie samopoczucie jest. Mnie ssie na warzywa i owoce, na soki ale dziś nie miałam nawet siły iść do sklepu. Tylko do piekarni zeszłam po chleb.
Na szczęście wieczorem udało mi się trochę popracować. Zawsze coś do przodu 🙃
 
Hej mamuski:) Mam pytanie. Jesli mialam usg robione 2 tygodnie temu i serduszko bilo,a nastepno wizyte mam za nastepne dwa tygodnie to powinnam sie moze umowic na jeszcze jedno usg wczesniejsze? Bo dwa tygodnie czekania to ja oszaleje😕
Jak nie jesteś w stanie wytrzymać to idź 😉
Od pierwszej wizyty do nastepnej minie 4 tygodnie,a czytalam ze wiekszosc dziewczyn ma wizyty co dwa tygodnie.
Ja nie mam co dwa tygodnie ;) teraz mam odstęp 3 tygodnie. W pierwszej ciąży miałam co miesiąc
 
Cześć dziewczyny ja już nie spie... Przewialo mnie wczoraj boli mnie prawa strona szyi ze mogę tylko głowę miec w jedną stronę... Jutro dzwonię do rodzinnego o zwolnienie bo muszę poprostu to wygrzać, póki co robię ciepłe oklady na szyję bo nawet nie wiem na co mogę sobie pozwolić...
 
Cześć dziewczyny ja już nie spie... Przewialo mnie wczoraj boli mnie prawa strona szyi ze mogę tylko głowę miec w jedną stronę... Jutro dzwonię do rodzinnego o zwolnienie bo muszę poprostu to wygrzać, póki co robię ciepłe oklady na szyję bo nawet nie wiem na co mogę sobie pozwolić...
Biedna, ale znam Twój ból … tez nie śpię od godziny i od kilku dni mam straszny kaszel z oskrzeli leczę się herbatkami z miodem i imbirem i jest chyba lepiej! ;)

Wczoraj powiedziałam wszystkim współpracownikom , byliśmy po pracy na kolacji zakrapianej alkoholem i później na imprezie i przy kolacji dałam kartki wszystkim „cześć będziesz moja ciocia / moim Wujkiem , wraz z moja mama Ala
Nie możemy się doczekać aby Cię poznać, do zobaczenia w czerwcu „i zdjęcie usg 🥺 moja szefowa zrobiła takie piękne kartki (jesteśmy jak 16 osobowa rodzina w pracy) dziewczyny się popłakały a chłopaki mówili „będę wujkiem nie wierze” mega miło otrzymałam milion buziaków i gratulacji to był super wieczór , kocham tych ludzi ❤️❤️❤️
 
reklama
Biedna, ale znam Twój ból … tez nie śpię od godziny i od kilku dni mam straszny kaszel z oskrzeli leczę się herbatkami z miodem i imbirem i jest chyba lepiej! ;)

Wczoraj powiedziałam wszystkim współpracownikom , byliśmy po pracy na kolacji zakrapianej alkoholem i później na imprezie i przy kolacji dałam kartki wszystkim „cześć będziesz moja ciocia / moim Wujkiem , wraz z moja mama Ala
Nie możemy się doczekać aby Cię poznać, do zobaczenia w czerwcu „i zdjęcie usg 🥺 moja szefowa zrobiła takie piękne kartki (jesteśmy jak 16 osobowa rodzina w pracy) dziewczyny się popłakały a chłopaki mówili „będę wujkiem nie wierze” mega miło otrzymałam milion buziaków i gratulacji to był super wieczór , kocham tych ludzi ❤️❤️❤️

Ale pięknie! Ja się raczej jeszcze nie odważę... Jeśli powiem najbliższym współpracownicom, to pewnie w jakimś kontekście, gdy będę zmuszona... Np. gdy będziemy planować coś na czerwiec i nie da się inaczej ;-) A reszta pewnie dowie się, jak i rodzina męża, gdy już nie będę mogła niczego ukryć ;-) Bardzo się boję zapeszyć po prostu.
 
Do góry