reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

Ja Wam powiem ze stresuje się powiedzieć w pracy 🤷🏼‍♀️ niby szefowa nigdy nikomu podobno nie robiła afer z tego tytułu, ale jesteśmy we dwie i boje się jaka będzie atmosfera. Umowe mam do czerwca, potem macierzyńskie. Wiem ze już tu nie wrócę, ale jakoś się cykam 🫣
 
reklama
Ja dzisiaj w nocy wstawałam 3 razy siku… nic nie boli mnie przy oddawaniu moczu. Czytałam ze to objaw. 😒 jestem niewyspana. Dobrze ze jutro mam zdalne zajęcia
Ja dzisiaj tylko dwa razy ale poprzednie dni to po 5razy w nocy. Dodatkowo męczą mnie wzdęcia i czasem jak kichnę albo zbyt gwałtownie wstanę to zarwie mnie jajnik.
Pocieszę, że później to sikanie co chwilę mija i wraca pod koniec ciąży 🤭
 
Ja Wam powiem ze stresuje się powiedzieć w pracy 🤷🏼‍♀️ niby szefowa nigdy nikomu podobno nie robiła afer z tego tytułu, ale jesteśmy we dwie i boje się jaka będzie atmosfera. Umowe mam do czerwca, potem macierzyńskie. Wiem ze już tu nie wrócę, ale jakoś się cykam 🫣
A kiedy chcesz powiedzieć i do kiedy chcesz pracować?
 
Ja dzisiaj tylko dwa razy ale poprzednie dni to po 5razy w nocy. Dodatkowo męczą mnie wzdęcia i czasem jak kichnę albo zbyt gwałtownie wstanę to zarwie mnie jajnik.
Pocieszę, że później to sikanie co chwilę mija i wraca pod koniec ciąży 🤭
staram się nawet nie pic dużo ale to nie pomaga 😂 od pobudki (6:00) byłam już 3 razy 🤷🏼‍♀️😅
 
A kiedy chcesz powiedzieć i do kiedy chcesz pracować?
planuje powiedzieć albo po 1 wizycie albo maks. po 2 wizycie. Nie chce czekać do drugiego trymestru (grudzień). Chciałabym pracować do końca pierwszego trymestru (początek grudnia) ewentualnie jak już to do końca grudnia. Praca siedząca, ale stresująca. Poza tym na zwolnieniu mam 100% płatne, teraz muszę dojeżdżać do pracy po 25 km w jedna stronę. A przy tych cenach paliwa wiadomo…
 
planuje powiedzieć albo po 1 wizycie albo maks. po 2 wizycie. Nie chce czekać do drugiego trymestru (grudzień). Chciałabym pracować do końca pierwszego trymestru (początek grudnia) ewentualnie jak już to do końca grudnia. Praca siedząca, ale stresująca. Poza tym na zwolnieniu mam 100% płatne, teraz muszę dojeżdżać do pracy po 25 km w jedna stronę. A przy tych cenach paliwa wiadomo…
Nie wiem jaką masz szefową ale ja w poprzedniej ciąży do pracy brałam zaświadczenie o ciąży od lekarza. Tylko ja wtedy pracowałam w większym zakładzie. Na zwolnienie poszłam jak tylko mogłam (od 13 tygodnia) bo miałam pracę na trzy zmiany i bardzo źle się czułam. Mdłości, wymioty. Nie było sensu się męczyć.
Jak masz stresującą pracę to nie ma co się męczyć, bo stres też wpływa na maluszka
 
reklama
Do góry