reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

Dziewczyny wiecie może czy mogę łykać magnez (dokładnie magne b6), biorąc już pregne start w której też jest witamina b6? Mam zagwozdkę a potrzebuję chyba uzupełnić magnez w organizmie bo jestem totalnie rozchwiana nerwowo…
 
reklama
Dziewczyny wiecie może czy mogę łykać magnez (dokładnie magne b6), biorąc już pregne start w której też jest witamina b6? Mam zagwozdkę a potrzebuję chyba uzupełnić magnez w organizmie bo jestem totalnie rozchwiana nerwowo…
Nie mam pojęcia ale przeczytalam gdzieś ze w ciąży nie mozna na dzień przekroczyć 360mg a nie wiem ile jest w pregnie. Nie są to informacje sprawdzone więc nie chce doradzać, poprostu takie cos obiło mi sie o uszy :)
 
kurcze gdzie mieszkasz że tak tanio wychodzi to badanie? W Polsce ceny 2 tys zł i w górę :/ fajnie by było mieć czystą głowę, ale ta kwota jest dość zaporowa :(
W Niemczech. Od tego roku cena zmalała… u mnie dodatkowe USG kosztuje 65€ (bo ubezpieczalnia pokrywa tylko 3 USG), wiec te 150€ to naprawdę śmieszne pieniądze… po pobraniu krwi robią jeszcze USG i to robi mojego ginekologa żona, dlatego muszę się umowic.
 
reklama
też mam na imię Klaudia - haha może przejdziemy bezobjawowo 😁
moja znajoma jest w ciąży już 35 tydzień i tez nie miala objawów a dzidzius zdrowy, bo ja tez już panikowałam 🤣
Powtórka bety na pewno wszystko wyjaśni. Trzymam kciuki żeby ładnie urosła
ja pierwsza bete miałam coś nieco 20 i tez blada kreska na teście, potem już ponad 100. Trzymam kciuki.
 
Do góry