reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2023

reklama
Mnie głowa dzisiaj boli, jestem senna i mam zawroty głowy. Odliczam czas żeby wyjsc z pracy. A staram się pic koło 2 litrów dziennie albo i więcej ale nie zawsze to wychodzi.
 
Sennie 😌 od kilku dni chodzę spać o 21, a i tak najchętniej robiłabym drzemki w ciągu dnia. Dziewczyny też tak macie, że rano piersi są mniejsze i mniej tkliwe, a wieczorem i tuż przed snem macie wrażenie, że eksplodują? 🙈
Wieczorem bardziej je odczuwam przy ściąganiu biustonosza ale aż tak bolących nie mam.
 
Wydaje mi się ze zielonej herbaty nie można w ciąży.
z umiarem można (1-2 filiżanki) byleby nie była mocna, kawę też można w ciąży w niewielkich ilościach, żeby za dużo kofeiny naraz nie było 😉 Patrząc tak na to co nam można, a czego nie to powinnyśmy zamknąć się w szklanej kuli 🙈 teraz żywność jest tak przetworzona i wszędzie jest chemia czyli jak ktoś nie ma własnych produktów to nie powinien w ogóle jeść 🙈 staram się nie popadać ze skrajności w skrajność 😁
 
reklama
Do góry