reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

Moj nadal wierzy do końca, ze będzie chłopczyk ja przez niego tez już się tak nastawiłam bo cały czas mówił do brzucha kubuś No ale zobaczymy na kolejnej wizycie bo lekarz teraz nie był do końca pewny czy na pewno dziewczynka.
Ja od początku czulam, że będzie dziewczynka. Ale lekarz powiedział, że chłopczyk. Po dwóch tygodniach zmienił zdanie i mówi, że dziewczynka😊
 
reklama
Ja od początku czulam, że będzie dziewczynka. Ale lekarz powiedział, że chłopczyk. Po dwóch tygodniach zmienił zdanie i mówi, że dziewczynka😊
O to mam tak samo. Czulam dziewczynkę, mkwili chłopak i po 2 tygodniach ze dziewczynka - zoabczymy.
A w 1 ciazy czulam chłopca, powiedzieli ze dziewczynka - ok, ok 20 tc rzekli chłopak i tak zostało.
 
Dzisiaj dziwny dzień.Samopoczucie lepsze kłótnie też minęły.Rano było mi troszkę niedobrze i lekki ból głowy.Niepokoi mnie to, że maluszek wczoraj był bardzo aktywny a dzisiaj nie mogę wyłapać żadnego ruchu.Na ogół właśnie dużo się rusza.Też tak czasem macie? Mam nadzieję, po prostu śpi.Troche się też naczytałam i czuję jakby mnie troszkę mniej bolały piersi niż zwykle.Czasem mam skurcze przy jajnikach. Chciałabym już mieć za sobą to połówkowe i mniej się martwić.
 
Dzisiaj dziwny dzień.Samopoczucie lepsze kłótnie też minęły.Rano było mi troszkę niedobrze i lekki ból głowy.Niepokoi mnie to, że maluszek wczoraj był bardzo aktywny a dzisiaj nie mogę wyłapać żadnego ruchu.Na ogół właśnie dużo się rusza.Też tak czasem macie? Mam nadzieję, po prostu śpi.Troche się też naczytałam i czuję jakby mnie troszkę mniej bolały piersi niż zwykle.Czasem mam skurcze przy jajnikach. Chciałabym już mieć za sobą to połówkowe i mniej się martwić.
Małe jest jest jeszcze małe i ma sporo miejsca. Wystarczy, że zmieni pozycję lub inaczej będzie pływać... I już nie będziesz czuła lub będzie to słabsze...
Kiedy masz połówkowe?

Dodam, że ja mam łożysko na przedniej i do tej pory nic nie czuję, poza ogólnym zmęczeniem i spaniem niemal 25/24 (jak to śmieje się moja mama) nie czuję się jakoś ciążowo... Może czasami ociężale 8-)
 
Małe jest jest jeszcze małe i ma sporo miejsca. Wystarczy, że zmieni pozycję lub inaczej będzie pływać... I już nie będziesz czuła lub będzie to słabsze...
Kiedy masz połówkowe?

Dodam, że ja mam łożysko na przedniej i do tej pory nic nie czuję, poza ogólnym zmęczeniem i spaniem niemal 25/24 (jak to śmieje się moja mama) nie czuję się jakoś ciążowo... Może czasami ociężale 8-)
Ja mam łożysko na tylnej i pod ręką to mega czuć😍☺ tak bez ręki chyba czułam 2 dni temu raz.Połówkowe robię pod koniec miesiąca jeszcze nie mam zapisanej wizyty konkretnego dnia bo szukałam innego gina.Dziewczyny na forum powiedziały,Że mam słabe zdjęcie.Mieszkam w małym miasteczku, ale udało mi się znaleźć jutro będę się umawiać.
 
reklama
Do góry