reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2022

reklama
Kurde dziewczyny od wczoraj zanikł mi ból piersi A dzidzia sie prawie nie rusza.Troche panikuje.Czy to musi być coś złego?
 
Kurde dziewczyny od wczoraj zanikł mi ból piersi A dzidzia sie prawie nie rusza.Troche panikuje.Czy to musi być coś złego?
Już dziewczyny wcześniej pisały, że teraz ruchy dzidziucha są zależne od jego położenia. A jeśli chodzi i ból piersi to on mi w pewnym momencie ustał. I chyba było to na tyle naturalne., że nawet nie zwróciłam uwagi kiedy. A w związku z tym, że siedzę w domu to rzadko noszę stanik. Wczoraj nosilam cały dzień i poczułam ból jak go zdjęłam, ale to szybko przeszło.
 
Już dziewczyny wcześniej pisały, że teraz ruchy dzidziucha są zależne od jego położenia. A jeśli chodzi i ból piersi to on mi w pewnym momencie ustał. I chyba było to na tyle naturalne., że nawet nie zwróciłam uwagi kiedy. A w związku z tym, że siedzę w domu to rzadko noszę stanik. Wczoraj nosilam cały dzień i poczułam ból jak go zdjęłam, ale to szybko przeszło.
Z ruchami to wiem, rozumiem to tylko zaniepokoił mnie do tego ten nagły brak bólu bo wcześniej to ledwo dotknęłam i bardzo bolały i nagle z dnia na dzień przestał
 
Mnie piersi absolutnie wcale nie bolą już od okolic 10 tygodnia... Na początku się stresowałam, ale od tamtej pory już kilka wizyt za mną i widocznie tak już jest, że one wcale nie muszą boleć przez całą ciąże 😊
 
Ja również zapomniałam co znaczy ból piersi 😅 i baardzo się cieszę. Ruchów nie ma a dzidzia ma się dobrze ;)
 
Też popadacie w ciążowa korbę? Wczoraj jadłam łososia tzn podsmazylam go trochę na patelni i kilka godzin później dopadł mnie okropny ból żołądka normalne aż mnie skręcało od razu popadłam w paranoję że mogłam się zarazić listeria z tej ryby.... Chyba w pt pojadę zrobić przeciwciała ale na wynik się czeka 10 dni. Teraz stwierdzam że przydałby mi się detektor tętna dla uspokojenia. Ciąża to niby taki szczęśliwy okres a człowiek ciągle się martwi a gdzie tu do czerwca...
 
reklama
Też popadacie w ciążowa korbę? Wczoraj jadłam łososia tzn podsmazylam go trochę na patelni i kilka godzin później dopadł mnie okropny ból żołądka normalne aż mnie skręcało od razu popadłam w paranoję że mogłam się zarazić listeria z tej ryby.... Chyba w pt pojadę zrobić przeciwciała ale na wynik się czeka 10 dni. Teraz stwierdzam że przydałby mi się detektor tętna dla uspokojenia. Ciąża to niby taki szczęśliwy okres a człowiek ciągle się martwi a gdzie tu do czerwca...
Ja tak miałam po zjedzeniu pomelo.Tydzień wyraźny z życia przez okropny ból brzucha.Początki mojej ciąży były strasznie bolesne.Osobiście również jestem zdecydowana by zakupić detektor tętna, myślę,Że trochę mnie to uspokoi.Jednak na razie muszę kupić sobie ciśnieniomierz bo mam duże skoki.Na wizycie czeka mnie opieprz bo niezastosowałam się do zaleceń.Miałam mierzyć 3x dziennie 😅
 
Do góry